Дитячі садочки в Україні хочуть відкрити вже у червні

Ініціативу підготували народні депутати

Відповідне звернення підготували народні депутати Слуги народу до прем’єр-міністра Дениса Шмигаля з пропозицією відкрити дитячі садки з 1 червня, — повідомляє видання ФАКТИ.

Як повідомила заступник голови фракції Євгенія Кравчук, закриті дитячі садки — чи не головна проблема під час карантину.

Роздратовані батьки змушені працювати з дітьми на голові. Незабаром відкриються офіси, а на дитсадки доведеться чекати до 1 вересня. Настрої українських батьків важко описати словами, які можна говорити при дітях, – офіційною мовою це називається зростання соціальної напруги, – пише Кравчук.

Вона зазначила, що приватні дошкільні заклади до 1 вересня можуть взагалі закритися, адже вони позбавлені прибутків на пів року.

Тож депутати підготували звернення щодо поступового відкриття садочків – наприклад, з 1 червня. Звісно ж, за умови суворого дотримання всіх санітарно-гігієнічних норм, – додала Кравчук.

 

Наші новини у ТelegramНомер у Viber: 063-73-4-106-4

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Ольга Радянська

Ольга Радянська

Знайдено технічний паспорт на прізвище Садовець

Під час розмитнення авто знайдено технічний паспорт на Volkswagen ВК 3109 ВВ.  На прізвище Садовець Олена Валеріївна, Гощанський р-н.   

Знайдено посвідчення дитини з багатодітної сім’ї на прізвище Антонюк

Посвідчення дитини з багатодітної сім’ї, яке належить Антонюку Богдану Сергійовичу, знайшли у Рівному. Дата видачі 17 січня 2019 р.  

Загубився великий папуга

Сьогодні зранку в районі Пивзаводу у Рівному загубився ожереловий великий папуга зеленого кольору.

Більше оголошень