Директор пивзаводу хоче виміняти у Рівного приміщення центру учнівської творчості

Те, що на вулиці Петра Могили, 10.

Це приміщення директору Рівненського пивзаводу Мар'яну Годі потрібне, щоб створити у ньому музей пива. Бо воно – історичне. У ньому колись жив директор Рівненського пивзаводу Герш Пісюк. Тож на сесії міськради Мар'ян Года запропонував створити комісію з депутатів, щоб вивчили можливість такого обміну.

Про приміщення, яке пропонує на обмін, розповів, що воно розташоване на тій же вулиці – Петра Могили, за 300 метрів від нинішнього центру учнівської творчості:

Це приміщення, де був інститут слов’янознавства. Воно більше, просторіше. У центру учнівської творчості є техніка. І вони зберігають її у підвалі. А в тому приміщенні, яке я пропоную, є гарне пристосоване приміщення на першому поверсі для мотоциклів, для картингів. 

 

Я в жодному разі не хотів би погіршити умови для дітей. Я маю певний імідж, думаю, що він позитивний. І мені було би дуже неприємно, щоб хтось спекулював на тому, що там займалися діти, а дітям погіршили умови.

За словами Мар’яна Годи, приміщення, яке пропонує на обмін – новіше. Але якщо його потрібно буде відремонтувати, то обіцяє це зробити.

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Мирослава Опанасик

Мирослава Опанасик

Теги: Года

Знайдено цуценя

В районі Боярки  знайдено цуценя чорного окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати.    

Знайдено хаскі

Знайдено собаку породи  хаскі з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати.      

Знайдено посвідчення водія

Знайдено посвідчення водія на прізвище Ярошик Олександр.  

Більше оголошень