ON-LINE

Директор пивзаводу хоче виміняти у Рівного приміщення центру учнівської творчості

п'ятниця, 25 жовтня 2019
Те, що на вулиці Петра Могили, 10.
Мар'ян Года

Це приміщення директору Рівненського пивзаводу Мар'яну Годі потрібне, щоб створити у ньому музей пива. Бо воно – історичне. У ньому колись жив директор Рівненського пивзаводу Герш Пісюк. Тож на сесії міськради Мар'ян Года запропонував створити комісію з депутатів, щоб вивчили можливість такого обміну.

Про приміщення, яке пропонує на обмін, розповів, що воно розташоване на тій же вулиці – Петра Могили, за 300 метрів від нинішнього центру учнівської творчості:

Це приміщення, де був інститут слов’янознавства. Воно більше, просторіше. У центру учнівської творчості є техніка. І вони зберігають її у підвалі. А в тому приміщенні, яке я пропоную, є гарне пристосоване приміщення на першому поверсі для мотоциклів, для картингів. 

 

Я в жодному разі не хотів би погіршити умови для дітей. Я маю певний імідж, думаю, що він позитивний. І мені було би дуже неприємно, щоб хтось спекулював на тому, що там займалися діти, а дітям погіршили умови.

За словами Мар’яна Годи, приміщення, яке пропонує на обмін – новіше. Але якщо його потрібно буде відремонтувати, то обіцяє це зробити.

Мирослава Опанасик Радіо Трек
Теги: Года

КОМЕНТАРІ 0

КОМЕНТУВАТИ

Оголошення

  • Зникла кішка

    В районі Тинного по вулиці Карпенко-Карого загубилася кішка Британка сіро-голубого...
  • Втрачено техпаспорт

    Втрачено техпаспорт на автомобіль FIAT FIORINO державний номер АВ1312 EI. Прохання...
  • Загублено чорну сумку

    В четвер, 2 липня, близько 16 години по вул. Макарова, 23, на зупинці громадського транспорту...
БІЛЬШЕ ОГОЛОШЕНЬ
Ваш навігатор дорогами Рівного