«Динамо» не вдалося обіграти «Порту»

Київське «Динамо» з нічиєї стартує в Лізі чемпіонів

У першому матчі групового етапу кияни без Ярмоленка зіграли з «Порту» 2:2. Розпочали матч столичні футболісти впевнено, результатом чого став гол Олега Гусєва на 20 хвилині. Але недовго тішились - менш ніж за три хвилини Абубакар зрівняв рахунок.

Ще до завершення першої половини гри динамівці могли забити вдруге, але Ікер Касільяс врятував свою команду.

Було чимало моментів у команд і в другому таймі, були й голи. Спершу Олександр Рибка, щойно витягнувши м’яча з-під поперечини, невдало грає на виході та пропускає, а Абубакар оформлює дубль. Ще за кілька хвилин дебютант Ліги Чемпіонів Віталій Буяльський забиває у ворота суперника. Могли забити кияни ще, але 2:2 – такий результат матчу «Динамо» – «Порту».

Наступну гру Ліги чемпіонів «Динамо» проведе проти «Маккабі», який програв «Челсі», пропустивши чотири голи.