Двоє друзів з Рівного загинули разом на Донеччині

Небесне військо поповнилося двома рівненськими воїнами...

Олександр та Владислав жили у сусідніх будинках нашого міста, зналися змалечку, разом захищали Україну, і загинули разом на Донеччині, повідомив Олександр Третяк.

26-річний Олександр Кулик — найстарший з трьох братів у сім’ї. З дитинства захоплювався книжками, просто “ковтав” одну за одною, тож вчителі у рідній 27 школі називали його маленьким професором. Захопився спортом, бойовим гопаком.

Після закінчення школи з відзнакою, запальний та затятий хлопець вступив у Львів на економічний.

 

Але не міг спокійно спостерігати за подіями, тож не маючи й 18 років, долучився до Правого сектору й добровольцем вирушив на Схід.

 

А вже у 2018 році підписав контракт на військову службу.

Відтоді, пригадує мама, хлопець постійно був у гарячих точках нашої країни.

Олександр мав чудову підготовку: за останні роки пройшов навчання у всіх можливих курсах — з виживання, тактичної медицини та інше.

А щире серце прагнуло закрити собою, захистити від біди цілий світ.

У скорботі батьки, у скорботі і двоє братів Олександра — один із них вже захищає нашу країну, а найменший готується її боронити...

Поховають Олександра Кулика у Дубні, на малій батьківщині його матері...

Владиславу Гудачику 16 квітня виповнився 21 рік, а вже 25-го його серце назавжди зупинилося...

Єдиний син пані Марії з дитинства мріяв стати військовим. Якщо хлопчики-однолітки захоплювалися машинками, то Владик завжди із зацікавленням вивчав солдатиків та все, що стосується військової справи. Тож, закінчивши 9 класів у 27 школі, продовжив навчання у військовому закладі — Острозькому ліцеї з посиленою військово-фізичною підготовкою. Далі вирішив навчатися в академії в Одесі.

Значну частину життя Владислава займав спорт. У шкільні роки займався плаванням, мав перший дорослий розряд. За тим додалися ще й бокс, футбол, кросфіт...

Казав мені: в 20 став лейтенантом, то в 40 зможе стати генералом. Я йому відповідаю, що, сину, то неможливо. А він мені: мамо, немає нічого неможливого! - пригадує мама Героя.

Сміливий, добрий і порядний Владислав до останнього йшов за своїм покликанням, за своєю мрією.

Поховають Владислава Гудачика у Рівному на алеї Героїв на кладовищі “Нове”.

Прощатимуться із Олександром Куликом та Владиславом Гудачиком завтра, 30 квітня, о 10.00 на майдані Незалежності у Рівному.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Діана Білоус

Діана Білоус

Відкрити плей-лист

У Рівному шукають собаку породи естонський гончак

Згубилася собака мисливської породи естонський гончак. Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Знайдене пенсійне посвідчення

20.01.2022 на вул.Чорновола у Рівному водій VW Sharan BK2748CH Маркушевський В.О. втратив своє пенсійне посвідчення. Аби забрати документи завертайтесь за номером 0677954878

Більше оголошень