![На Рівненщину перевели начальника з Донбасу: він очолить ДСНС області](/uploads/media/d7/59/d759ac0ec4dab441354a2b710e664693_orig_thumb.jpg)
![На Рівненщину перевели начальника з Донбасу: він очолить ДСНС області](/uploads/media/d7/59/d759ac0ec4dab441354a2b710e664693_orig_thumb.jpg)
Автори ідеї вже привозили у Рівне короткометражку «Содлатики»
Сьогодні у Рівне приїхали оператори та продюсер документального фільму про непересічну особистість, героя України, директора аграрного держпідприємства «Асканійське» в селі на Херсонщині.
За словами одного з авторів ідеї Олександра Пушкіна, для фільму обрали аграрну тематику, оскільки саме цим наша країна славиться на увесь світ. А в основі 50-хвилинної кінострічки насправді лежать сучасні події, розповідає Олександр Пушкін:
- Долго думали, какой проект сделать, чтобы он не так прямо показывал вот ту боль, какая сейчас происходит и на Востоке Украины, и в стране в целом. Мы решили затронуть тему матерей, которые потеряли своих сыновей, мужей, и, скажем так, посвящая им этот фильм, поставили цель найти героиню, которая имела бы в жизни серьезную потерю семьи и, тем не менее, не сломилась и стала успешной женщиной и успешной любящей матерью.
В процесі тримісячного пошуку героїні знімальній групі порадили Віру Найдьонову. Коли кінематографісти приїхали знайомитися з нею, їх шокував рівень забезпеченості селян та розвиненості 1,5-тисячного населеного пункту Тавричанка. До слова, у цьому селі є безкоштовне футбольне поле та тенісний корт, натомість немає жодного бару. Також Віра Опанасівна доклала зусиль, аби звести у рідному селі церкву. Виявляється, за своє життя вона багато допомагала церквам по всій Україні, зокрема Корецькому та Дерманському монастирям, а отець з Житомира був її духовним наставником. Утім, 30 квітня, в переддень Великодня, у віці 67 років її не стало. Тож фільм вже присвячений її пам’яті.
Прем’єра стрічки в столиці запланована на 7 серпня, а в Рівне кінострічку привезуть орієнтовно 10 серпня. Окрім кінозалів, фільм планують показувати в аграрних університетах, аби донести до молоді, що така професія – це теж модно та успішно. У кінотеатрах покази фільму планують зробити благодійними, а із виручених коштів звести пам’ятник Вірі Найдьоновій у її рідному селі у сквері, який вона заклала незадовго до своєї смерті.
Радіо Трек: НОВИНИ
Від чоловіків, народжених у цих числах, потрібно тікати: щастя не буде
Знайшли куряче яйце біля будинку: Що робити з підкладом?
5 прізвищ, які вказують на те, що ваші предки були родом із Київської Русі
Здобне «віденське тісто»: Пиріжки з яблуками просто танутимуть у роті
Що 26 липня потрібно заховати від усіх, щоб привернути щастя у дім: народні прикмети
Знайдено паспорт Василюти Аріни Миколаївни 2006 р-н. Документ можна забрати у чергового на першому поверсі Міськвиконкому, що на вулиці Соборній, 12а
Загублені документи, видані на ім'я та прізвище Микола Скібінський: студентський квиток, посвідчення водія, id картка. А також техпаспорт на мотоцикл, виданий на ім'я та прізвище Олена Скібінська.
Знайдено автомобільні номера ВК1273НА , ВК7773ВК