Два дні погодних аномалій: прогноз до кінця тижня (КАРТИ)

Чого очікувати від погоди найближчим часом

Фото - Humphrey

«Бабине літо» повертається в Україну.

Щоправда, триватиме воно лише два дні. Період значного потепління на дуже короткий час буде на всій території країни. Таке природне явище відносять до погодних аномалій.

Сьогодні та завтра жителів усіх регіонів України в країні триматиметься сонячна та аномально тепла для другої половини жовтня погода. Опадів в ці дні не очікується. Можливі лише ранкові тумани.

Сьогодні, 22 жовтня, повітря в більшості регіонів України прогріється до +16 ... +18 градусів. В Одеській та Івано-Франківській областях ще спекотніше – до +20 градусів. Прохолодніше буде тільки в Чернігівській, Сумській і Луганській областях, де стовпчики термометрів будуть перебувати в діапазоні: +12 ... +15 градусів.

Синоптична карта на 22 жовтня

Завтра, 23 жовтня, потеплішає ще сильніше. Повітря по всій території України без винятку прогріється до +15 ... +19 градусів, на Півдні буде ще тепліше: до +21 градуса. Опадів синоптики не прогнозують, ясна і сонячна погода буде змінюватися лише мінливою хмарністю.

Синоптична карта на 23 жовтня

 З приходом вихідних, в суботу, 24 жовтня, Захід України накриє дощовий фронт, який дотягнеться до північних і центральних областей. У столиці теж очікуються в цей день опади. Разом з дощами в зазначені райони прийде похолодання до +15 градусів. На решті території країни «бабине літо» і спека до +21 градуса продовжиться.

Синоптична карта на 24 жовтня

У неділю, 25 жовтня, коли в Україні заплановано проведення місцевих виборів, дощів не очікується. Але і «бабине літо» закінчиться. Похолодає до +12 ... +15 градусів. Щоправда, в південних областях все ще збережеться тепла погода до +18 градусів.

Синоптична карта на 25 жовтня

Джерело – Today.ua

Наші новини у Тelegram. Номер Радіо ТРЕК у Viber: 063-73-4-106-4 

Загублено сумку з телефоном

В районі головного корпусу Водного університету загублено чоловічу чорну сумку на пояс з мобільним телефоном. Прохання повернути загублене за винагороду.    

Загублено документи на Романюк

  Загублено сумку з документами на прізвище Романюк Валерій. Велике прохання повернути документи за винагороду.      

Загублено документи на Музичук

Загублено гаманець з документами на прізвище Музичук Андрій. Прохання повернути за винагороду.    

Більше оголошень