Духовний ранок щомісяця проходитиме у Рівненській ОДА

Вивчатимуть Біблію та соціальні проблеми

В Рівненській ОДА започаткували традиції «Духовних ранків». Так вирішив голова адміністрації Олексій Муляренко спільно з релігійними громадами Рівненщини на зустрічі. Напередодні пройшов перший «Духовний ранок». Про це повідомляє прес-служба Рівненської ОДА.

Захід проходитиме у перший вівторок кожного місяця о 8 ранку. Конфесії та керівництво області обговорюватимуть на ньому біблійні та актуальні соціальні теми, говорить Олексій Муляренко:

Основна мета – вивчення Книги книг, що завжди і для всіх актуально, а також налагодження міжконфесійного діалогу та об’єднання зусиль релігійних організацій у добродійній діяльності для дітей, учасників АТО та інших категорій людей. Тому до спілкування може долучитись кожен бажаючий. Надалі ці зустрічі будуть відбуватись о 8 ранку першого вівторка кожного місяця.

Координуватиме роботу «Духовних ранків» Олександр Третяк, ректор Рівненської духовної семінарії Християн Віри Євангельської.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Богдана Карц

Богдана Карц

Відкрити плей-лист

У Рівному шукають собаку породи естонський гончак

Згубилася собака мисливської породи естонський гончак. Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Знайдене пенсійне посвідчення

20.01.2022 на вул.Чорновола у Рівному водій VW Sharan BK2748CH Маркушевський В.О. втратив своє пенсійне посвідчення. Аби забрати документи завертайтесь за номером 0677954878

Більше оголошень