Дубно прощається з героєм АТО

Дубенчани сьогодні прощаються з 24-річним земляком Дмитром Напрієнком

Церемонія прощання проходила на майдані Незалежності міста.

Завтра, 5 грудня, о 12 годині похорон розпочнеться в домі загиблого, за адресою: вул. Безіменна, буд.5. Поховають Дмитра Напрієнка на «Млинівському» кладовищі у райцентрі.

На честь загиблого земляка організують «Коридор пошани».

4-5 грудня у Дубно оголошено Днями жалоби. Зауважимо, що Дмитро Напрієнко – корінний дубенчанин. Він навчався у місцевій «школі-гімназії», Дубенському педколеджі. Згодом вступив на гуманітарний факультет до Кременецької гуманітарно-педагогічної академії ім. Тараса Шевченка. У грудні минулого року пішов добровольцем на фронт. Героїчно воював під Донецьком. Молодший сержант був снайпером мотопіхотного взводу. Дмитро загинув 1 грудня поблизу населеного пункту Красногорівка, що на Донеччині. 

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Знайдено цуцика

  На території Метро знайдено цуценя рудого окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати:          

Більше оголошень