Дубенський медколедж стане частиною медакадемії

А в корецькій лікарні з’явиться психолог, ерготерапевт, фізтерапевт, лікар-травматолог та дитячий травматолог

Фото: пресслужба облради
Фото: пресслужба облради

Зміни у медичній галузі Рівненщині розглядали депутати постійної комісії обласної ради з питань охорони здоров’я, материнства та дитинства. Вони підтримали рішення щодо приєднання Дубенського фахового медичного коледжу до Рівненської медичної академії, повідомляє пресслужба облради.

Як пояснив ректор медакадемії Ростислав Сабадишин, приєднання Дубенського медколеджу до їхнього закладу вищої освіти дасть можливість готувати бакалаврів, а в перспективі – і магістрів.

 

Крім того, у статусі відокремленого підрозділу медколедж отримуватиме додаткове фінансування з державного бюджету – освітню субвенцію на загальноосвітні предмети. 

Також депутати розглянули звернення Корецької обласної лікарні відновного лікування щодо погодження змін до штатного розпису. Йдеться про збільшення штатної чисельності працівників з 70,5 посад до 74,5.

Фото: пресслужба облради
Фото: пресслужба облради

За словами директора підприємства Анатолія Миронця, увести додаткові посади вони змушені через вимоги Національної служби здоров’я України.

Йдеться про ставки медичного психолога, ерготерапевта, фізичного терапевта, лікаря-травматолога, дитячого травматолога.

Це дасть можливість лікарні наступного року підписати додаткові договори з НСЗУ за програмою медичних гарантій і залучити більший фінансовий ресурс. 

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Ілона Радзівіл

Ілона Радзівіл

Знайдено панель від багажника автомобіля

Біля ТРЦ «Арена» знайдено панель від багажника легкового автомобіля.  З вигляду панелі видно, що автомобіль невеликих розмірів.   

Знайдено технічний паспорт на прізвище Садовець

Під час розмитнення авто знайдено технічний паспорт на Volkswagen ВК 3109 ВВ.  На прізвище Садовець Олена Валеріївна, Гощанський р-н.   

Знайдено посвідчення дитини з багатодітної сім’ї на прізвище Антонюк

Посвідчення дитини з багатодітної сім’ї, яке належить Антонюку Богдану Сергійовичу, знайшли у Рівному. Дата видачі 17 січня 2019 р.  

Більше оголошень