ДТП поблизу Рівного: немовля забрала швидка (ФОТО)

Аварія сталася біля автозаправки

Білий "Форд" і сіра "Шкода" не розминулися біля заправки "Укрнафта". Місце аварії - поблизу Рівного, на трасі неподалік села Бармаки.   Про це повідомляє наш слухач Артем у Viber.

Бармаки, біля Укрнафти. Сіра "Шкода" в куветі. Швидка забрала потерпілу дитину 1 місяць. 

В салоні "Шкоди" перебували також батько та мама дитини. Остання розповіла про вік дитини. На місці працює швидка та поліцейські.   

 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

У Рівному знайдено номерні знаки

Автомобільні номерні знаки BK 6513 IX , їх залишили за адресою вулиця Млинівська, 15 на території заправки. Власника просять забрати за вказаною адресою.

Загубилася вівчарка

Пропала вівчарка. Дівчинка, не агресивна, на ім'я ВЄСТА. Бачили її по вулиці Відінській біля АТБ та на площі Перемоги, навпроти магазину Ера. тел. 0964725146

Загублено світло-сірий футляр з окулярами та флешкою

Світло-сірий футляр з окулярами та флешкою загубили сьогодні близько 10:00 по маршруту: проспект Миру, 2 — площа, далі автобус №6 до вулиці Соборної (район авторемонтного заводу, РУМ). На флешці — сканкопії документів жінки та дитини. Відновити їх немає можливості. Прохання до тих, хто знайшов, зателефонувати за номером 0988834144.

Більше оголошень