Допився чаю і зніс шлагбаум? ДТП при виїзді на Луцьк сталася у м. Рівне (ФОТО)

Водій від проходження алкотесту відмовився

Так виглядав зранку пошкоджений шлагбаум

ДТП сталася у Рівному в ніч з 13 на 14 квітня. Обставини до кінця незрозумілі.

Відомо тільки, що

Водій автомобіля Opel Astra врізався в шлагбаум в районі луцького кільця і пошкодив його. 

Opel Astra виглядати може так. ФОТО -- ілюстративне, не з місця подій

На водія поліція склала протокол за пошкодження дорожніх споруд (стаття 124 Кодексу України про адмінправопорушення).

Нею передбачене покарання - штраф 3400 грн або позбавлення права керувати автомобілем на 6-12 місяців.

Місце нічної ДТП і знесений шлагбаум

ПИВ НЕ ПИВ?

Другий протокол на водія стосувався його відмови від проходження огляду на стан сп’яніння (стаття 130 КУпАП).  

За це карають штрафом у 10200 грн з позбавленням права керування транспортними засобами на 1 рік.

Джерело: Патрульна поліція Рівненщини

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Мирослава Опанасик

Відкрити плей-лист

У Рівному знайдено номерні знаки

Автомобільні номерні знаки BK 6513 IX , їх залишили за адресою вулиця Млинівська, 15 на території заправки. Власника просять забрати за вказаною адресою.

Загубилася вівчарка

Пропала вівчарка. Дівчинка, не агресивна, на ім'я ВЄСТА. Бачили її по вулиці Відінській біля АТБ та на площі Перемоги, навпроти магазину Ера. тел. 0964725146

Загублено світло-сірий футляр з окулярами та флешкою

Світло-сірий футляр з окулярами та флешкою загубили сьогодні близько 10:00 по маршруту: проспект Миру, 2 — площа, далі автобус №6 до вулиці Соборної (район авторемонтного заводу, РУМ). На флешці — сканкопії документів жінки та дитини. Відновити їх немає можливості. Прохання до тих, хто знайшов, зателефонувати за номером 0988834144.

Більше оголошень