ДТП на Відінській: одному з учасників автопригоди стало зле за кермом (ФОТО)

Напередодні рівняни нарікали на сильні затори у місті 

У автопригоді, що сталася напередодні у Рівному - ніхто не постраждав. Нагадаємо, через водія, який влетів у кільце на Відінський, напередодні у місті фіксували сильні затори. 

Як нам вдалося з'ясувати у патрульній поліції, чоловіку за кермом стало зле, він втратив свідомість і контроль над ситуацією. Його автомобіль  Renault Laguna зіштовхнувся з Dacia Sandero та влетів у кільце, а водійка Dacia виїхала на тротуар та пошкодила огорожу. 

На щастя, ніхто з учасників ДТП не потребував допомоги, правоохоронці склали протокол про адмінпорушення.  

 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Ольга Мартинюк

Ольга Мартинюк

Відкрити плей-лист

Знайдено номерний знак автомобіля

Знайдено номерний знак ВК2357ВО Хто загубив, звертатися (096)-150-7002

У Рівному знайдено номерні знаки

Автомобільні номерні знаки BK 6513 IX , їх залишили за адресою вулиця Млинівська, 15 на території заправки. Власника просять забрати за вказаною адресою.

Загубилася вівчарка

Пропала вівчарка. Дівчинка, не агресивна, на ім'я ВЄСТА. Бачили її по вулиці Відінській біля АТБ та на площі Перемоги, навпроти магазину Ера. тел. 0964725146

Більше оголошень