ДТП біля Рівного: водійку BMW застисло у салоні. На місці швидка (ФОТО/ВІДЕО)

Жінку забрали до лікарні

На в’їзді у Рівне, неподалік зоопарку, трапилася дорожньо-транспортна пригода. Відео опублікували у місцевій інстаграм-спільноті rivne_1283.

Бійці ДСНС оперативно за допомогою спецінструмента деблокували травмовану жінку та передали працівникам швидкої медичної допомоги.

Відключили клеми акумуляторних батарей в транспортних засобах та змили паливо-мастильні матеріали з проїжджої частини й провели демонтаж дорожнього відбійника.

За попередньою інформацією, у автопригоді травмувалась 34-річна водійка «BMW X5».

 

Їі доставили до лікарні.

 

Обставини автопригоди встановлюють, - повідомили у поліції.

 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Діана Білоус

Діана Білоус

Відкрити плей-лист

У Рівному знайдено номерні знаки

Автомобільні номерні знаки BK 6513 IX , їх залишили за адресою вулиця Млинівська, 15 на території заправки. Власника просять забрати за вказаною адресою.

Загубилася вівчарка

Пропала вівчарка. Дівчинка, не агресивна, на ім'я ВЄСТА. Бачили її по вулиці Відінській біля АТБ та на площі Перемоги, навпроти магазину Ера. тел. 0964725146

Загублено світло-сірий футляр з окулярами та флешкою

Світло-сірий футляр з окулярами та флешкою загубили сьогодні близько 10:00 по маршруту: проспект Миру, 2 — площа, далі автобус №6 до вулиці Соборної (район авторемонтного заводу, РУМ). На флешці — сканкопії документів жінки та дитини. Відновити їх немає можливості. Прохання до тих, хто знайшов, зателефонувати за номером 0988834144.

Більше оголошень