Дружина відомого рівненського плавця стала світовою рекордсменкою (ФОТО)

Олімпійський комітет каже, що це найкращий результат легкоатлетки

Українська легкоатлетка Марина Бех-Романчук здобула перемогу на міжнародному турнірі ISTAF у Берліні. Про це повідомляє Національний олімпійський комітет України.

Українка отримала «золоту» медаль у стрибках в довжину.

У НОК наголошують, що такий результат є для легкоатлетки найкращим у сезоні.

Марина Бех-Романчук здолала позначку у 6 метрів 87 сантиметрів.

Друге місце посіла німкеня Малайка Міхамбо, яка стрибнула на 6.77 м. На третьому місці британка Жасмін Сайєрс з результатом у 6.67 м.

Зауважимо, Internationales Stadionfest Berlin (ISTAF) — міжнародні легкоатлетичні змагання, які проводять на Олімпійському стадіоні в Берліні, Німеччина. Входять в серію змагань IAAF World Challenge (міжнародна легкоатлетична серія, друга за вагомістю у світі). Проводяться з 1937 року.

Марина Бех-Романчук — українська легкоатлетка, яка спеціалізується у стрибках у довжину, призерка світових та континентальних першостей, чемпіонка Універсіади, учасниця Олімпійських ігор 2016 року, багаторазова чемпіонка України.

За підсумками змагань Світового туру у приміщенні-2020 стала першою у загальному заліку серед стрибунок у довжину.

Дружина рівненського плавця, світового рекордсмена Михайла Романчука.