Дружина рівнянина, який перебуває в російській тюрмі, показала весільні фото

Олена Карпюк - дружина політв'язня Миколи Карпюка, що з села Великий Житин Рівненського району, повідомила, що вони з Миколою вже 16 років разом

Микола Карпюк

Зробила Олена Карпюк це у соцмережі Фейсбук, виклавши весільні фото:

Нагадаємо, що Микола Карпюк з березня 2014 року перебуває у тюрмі в Росії. Його засудили на 22,5 року ув'язнення за сфабрикованим звинуваченням, буцімто у 1994-1995 роках він воював на стороні УНА-УНСО проти російських військовослужбовців у Чечні. Російська правозахисна організація "Меморіал" визнала Миколу Карпюка разом з киянином Станіславом Клихом, який теж перебуває у тюрмі в Росії, політв'язнями.

До речі, два тижні тому депутат Верховної Ради з Рівного Андрій Лозовий повідомляв у Фейсбук, що справа зі звільнення Миколи Карпюка рухається, хоч і повільно: 

 

Мирослава Опанасик Радіо Трек

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Знайдено цуцика

  На території Метро знайдено цуценя рудого окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати:          

Більше оголошень