Другу компенсацію від Рівненської ОДА отримав звільнений чиновник

Юрій Приварський за «вимушені прогули» отримав кругленьку суму

Йдеться про компенсацію за повторне звільнення.

Рівненський окружний адміністративний суд зобов'язав Рівненську обласну державну адміністрацію виплатити колишньому першому заступнику голови Юрію Приварському 67 тис. гривень компенсації за зволікання з поновленням його на посаді.

Про це йдеться в рішенні суду.

Вказується, що фактично Приварський відновлений на посаді 17 вересня 2019 року, проте рішення суду про поновлення на посаді прийняли 17 квітня 2019 року.

 

Позивач звернувся до суду щодо виплати компенсації за час вимушеного прогулу у зв'язку із затримкою виконання рішення суду за період з 18 квітня по 16 вересня 2019 року.

 

У позові він вказав, що згідно із законодавством, за час вимушеного прогулу роботодавець зобов'язаний виплатити кошти.

 

Роботодавець відмовився платити гроші в добровільному порядку.

 

Суд задовольнив вимоги позивача повністю і зобов'язав обладміністрацію виплатити позивачеві середній заробіток за час вимушеного прогулу в період затримки виконання рішення про його поновлення на посаді (з 18 квітня по 16 вересня 2019) в розмірі 67 031 гривні.

Нагадаємо, Юрія Приварського у серпні 2017 року звільнив тодішній голова Рівненської ОДА Олексій Муляренко за перевищення службових обов'язків. Зокрема, за погодження відпустки начальнику управління водних ресурсів Сергію Васильєву, якого готували до звільнення. 

У квітні 2019-го Рівненський окружний адмінсуд визнав розпорядження Олексія Муляренка щодо звільнення Юрія Приварського незаконним.

Поновили Юрія Приварського 17 вересня, однак, відразу ж звільнили із займаної посади у зв’язку із законом «Про місцеві державні адміністрації».

При цьому, згідно з рішенням суду, він отримав компенсацію у розмірі 235 тисяч гривень.

Наші новини у ТelegramНомер у Viber: 063-73-4-106-4

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Ліна Захарова

Ліна Захарова

Знайдено посвідчення дитини з багатодітної сім’ї на прізвище Антонюк

Посвідчення дитини з багатодітної сім’ї, яке належить Антонюку Богдану Сергійовичу, знайшли у Рівному. Дата видачі 17 січня 2019 р.  

Загубився великий папуга

Сьогодні зранку в районі Пивзаводу у Рівному загубився ожереловий великий папуга зеленого кольору.

Знайдено карту поляка на прізвище Petrychenko

[media=238993] В районі Боярки у Рівному знайдено карту поляка, на ім'я Petryczenko Andrzej (Petrychenko Andrii) 2003 р.н.

Більше оголошень