Драматичний виступ! На етапі Кубка світу з маунтинбайку рівнянину не вистачило секунди

Щоб перемогти

Гудима - у центрі. Фото з мережі.

Велосипедист з Рівного Олександр Гудима здобув бронзову медаль на етапі Кубка світу з маунтинбайку, що пройшов у бразильському Петрополісі. Гудима уперше в кар'єрі виступав на Кубку світу з маунтинбайку. Про це повідомляє Суспільне.

У Бразилію відправилися два представники України:

Яна Беломоіна виступає у жіночому дорослому маунтинбайку, тоді як Гудима - у турнірі велогонщиків U23. Обидва українці виступають за команду CST PostNL Bafang MTB.

Перший етап Кубка світу-2022 Гудима закінчив на подіумі. Український велогонщик фінішував у топ-3 за підсумками першої гонки у Бразилії.

Фініш Гудими вийшов драматичним. Українцеві вистачило лише 0.1 секунди, щоб випередити на фініші американця Райлі Еймоса та італійця Емануеля Віттоне.

Поступився Гудима лише чинному чемпіону U23 - чилійцю Мартіну Відаурру, а також швейцарцю Янісу Бауманну.

Кубок світу. Маунтинбайк, Петрополіс. U23

Мартін Відаурр (Чилі) 1:03:32 години
Яніс Бауманн (Швейцарія) 1:04:08
Олександр Гудима (Україна) 1:04:39
Райлі Еймос (США) 1:04:40
Емануеле Віттоне (Італія) 1:04:40

Нагадаємо, Олександр Гудима представляє Рівненську область, чемпіон Європи-2021 у крос-кантрі серед юніорів.

Перед початком сезону Гудима та Беломоіна отримали оновлені велосипеди в синьо-жовтих кольорах із написом «Stay Strong» («Тримайся»), а також гештеґом #StandWithUkraine («Будь з Україною»).

У Словенії перед стартом Кубка світу Гудима уперше виборов медаль на міжнародному турнірі серед дорослих велогонщиків.