Влада Рівного не може допроситися віддати місту гуртожиток (ФОТО)

Йдеться про частину будівлі на вулиці Відінській, 10

Гуртожиток на вулиці Відінській, 10

Цей гуртожиток належить товариству «Житлобуд-6», бо ввійшов при приватизації до статутного капіталу цього підприємства. У такому разі гуртожитки підлягають передачі у комунальну власність, щоб мешканці змогли приватизувати тут кімнати. І востаннє у листопаді торік влада Рівного зверталася до товариства «Житлобуд-6» з листом-проханням передати безплатно у комунальну власність частину будівлі. Але відповіді не отримала. Адже власник будівлі, кажуть, перебуває у Росії.

Тож на засіданні бюджетної комісії міськради Рівного заступник начальника міського управління житлово-комунального господарства Олена Москальчук повідомила:

Ми неодноразово зверталися до керівництва «Житлобуд-6» щодо передачі безоплатно у комунальну власність міста цього гуртожитку. Ніяких відповідей не отримали. Тому комісія вирішила задекларувати наше таке ще раз прохання, щоб вони передали все-таки нам гуртожиток. Якщо вони не нададуть нам відповіді, ми вимушені будемо звертатися до суду щодо передачі цього гуртожитку.

Олена Москальчук

Рішення щодо цього питання розглядатиме міськрада на сесії.

Наші новини у ТelegramНомер у Viber: 063-73-4-106-4 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Мирослава Опанасик

Мирослава Опанасик

Відкрити плей-лист

У Рівному шукають собаку породи естонський гончак

Згубилася собака мисливської породи естонський гончак. Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Знайдене пенсійне посвідчення

20.01.2022 на вул.Чорновола у Рівному водій VW Sharan BK2748CH Маркушевський В.О. втратив своє пенсійне посвідчення. Аби забрати документи завертайтесь за номером 0677954878

Більше оголошень