ON-LINE

Доступне для особливих: у Рівному відкрили відділення держбанку для людей з фізичними вадами

п'ятниця, 02 червня 2017
1/9
Втім, на думку людей, для яких його створювали, поки воно має огріхи

З пандусом, новим банкоматом та терміналом для тих, хто має вади слуху та зору, спеціальною касою, зручною для обслуговування людей в інвалідних візках. Так виглядає інклюзивне відділення «Ощадбанку», яке відкрили у п’ятиповерхівці на вулиці Київській, 6 поруч зі школою №12.

Радник міського голови з питань людей з інвалідністю, голова громадської організації «Генерація успішної дії» Петро Поліщук має вади зору. Протестувавши нове відділення, вказав на незначні недоліки.

Петро Поліщук зауважив:

Дуже добре, що відкрили таке відділення. Особливо комфортне воно для людей з інвалідністю. Для незрячих є тактильна плитка. Але є певні зауваження. По-перше, банк розташований не на центральному тротуарі, без супроводжуючого важко буде знайти. Сліпим людям, наприклад. По-друге, всередині приміщення не витриманий контраст кольорів. Тобто незрячий не побачить світлу колону, вона повинна бути темнішою. Є банкомат і термінал із аудіоінструкцією – дуже добре. Єдине, що у навушниках трохи тихо звучить інструкція. Але думаю, це виправлять.

Попри ці зауваження, Петро Поліщук запевнив, що буде користуватись послугами банку, адже інші фінансові установи не мають подібних умов.

До речі, керівництво банку обмовилось про те, що для підвищення якості обслуговування особливих людей відправлятиме своїх працівників на спецкурси з вивчення мови глухонімих.

 

 

Ліна Захарова Радіо Трек

КОМЕНТАРІ 0

КОМЕНТУВАТИ

Оголошення

  • Знайдено номерний знак

    В районі Рівнеобленерго знайдено номерний знак ВК 04 53 ВЕ. Власник може звертатися за...
  • Посвідчення водія

    У районі автовокзалу у Рівному знайшли водійське посвідчення на прізвище Дисюк Марк. Забрати...
  • У Рівному загубився кіт

    На вулиці Степана Бандери (в районі Магнату) згубився білий ангорський кіт. З блакитними...
БІЛЬШЕ ОГОЛОШЕНЬ
Ваш навігатор дорогами Рівного