Достойна морда цієї країни: на росії обрали нову місіс-2023. Її фото без фотошопу шокували навіть росіян

Її «врода» - справжнє обличчя держави-терористки

У столиці терористичної росії обрали головну заміжню «красуню» всієї країни. Титул «Місіс росія – 2023» здобула модель і співачка Наталія Оскар, чиї фото без фотошопу шокували навіть росіян.

Зірку активно цькують у пропагандистських пабліках та Twitter, звинувачуючи в купленій перемозі. Українці тільки насміхаються, порівнюючи «вроду» переможниці зі справжнім обличчям держави-терористки.

Оскар була однією з 83 претенденток на корону. Вона народилася на Далекому Сході, але популярність приїхала здобувати в Москву.

 

В фіналі конкурсу вона виконала свою пісню «Я – твоя місіс росія», що тільки підігріло чутки про те, що перемога була профінансована.

Хейт серед росіян почався після публікації фотографій переможниці з конкурсу. Без фотошопу та фільтрів вона здалася глядачам непривабливою.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Діана Білоус

Діана Білоус

Відкрити плей-лист

Втрачено документи на прізвище Скубік

У Рівному в районі Північного втрачено документи, на прізвище Скубік, а також техпаспорт на автомобіль та телефон. Прохання повернути за винагороду, телефонуйте 

Втрачено документи на прізвище Петеренчук

06 серпня на мікрорайоні «Північний» було втрачено сумку через плече сірого кольору з документами на прізвище Петеренчук. Якщо ви знайшли ці документи, прохання повернути за винагороду Тел.: (066) 67 07 841

На Відінській знайшли сумочку з дитячою іграшкою

Сьогодні, 21 липня, о 15:20 на зупинці вул.Відінській знайшли сумочку з дитячою іграшкою.

Більше оголошень