Дослідження: нині у світі більше близнюків, ніж будь-коли в історії

Зараз кожні 42-гі пологи у світі - багатоплідні

За останні 40 років глобальна народжуваність близнюків зросла на третину. Зараз кожні 42-гі пологи у світі - багатоплідні. У рік на світ з'являється 1,6 мільйона однояйцевих і різнояйцевих близнюків.

Це більше, ніж будь-коли в історії, пише The Guardian.

Відповідне дослідження провів Оксфордський університет. Вчені пов'язують бум народжуваності близнюків з розвитком репродуктивних технологій і підвищенням віку, в якому жінки народжують дітей.

Чим старшою є мати - тим більша ймовірність багатоплідної вагітності. Вона досягає піку в період з 35 до 39 років. При ЕКО в матку зазвичай підсаджують кілька ембріонів, щоб підвищити шанси на успіх.

До прикладу, у 80-х роках з 1000 пологів багатоплідними були 9, а тепер - 12.

Найбільше кількість близнюків зросла в Північній Америці (на 71%), Європі (на 60%) та Азії (на 32%). В Африці через зростання населення збільшився відсоток народжених природним шляхом двійнят. Сьогодні 80% близнюків народжуються або на цьому континенті, або в Азії.

Наші новини у Telegram. Номер Радіо ТРЕК у Viber: 063-73-4-106-4

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Оля Багній

Оля Багній

Відкрити плей-лист

Посвідчення водія Рабешко

27.09.2023 р. загублено посвідчення водія на прізвище Рабешко Роман. Орієнтовно по маршруту від гуртожитків РДГУ №4 і №5, через "Текстильник" і до а/с Чайка.

Втрачено документи на прізвище Скубік

У Рівному в районі Північного втрачено документи, на прізвище Скубік, а також техпаспорт на автомобіль та телефон. Прохання повернути за винагороду, телефонуйте 

Втрачено документи на прізвище Петренчук

06 серпня на мікрорайоні «Північний» було втрачено сумку через плече сірого кольору з документами на прізвище Петренчук. Якщо ви знайшли ці документи, прохання повернути за винагороду Тел.: (066) 67 07 841

Більше оголошень