

Де у суботу задощить
Найближчої ночі та Заході та Півночі України буде волога погода. Крім того, опади вранці пройдуть у Карпатах, на Київщині, Чернігівщині.
А вдень буде справжній дощовий віночок. За прогнозом синоптика Наталки Діденко, дощі накриють Волинь, Рівненщину, Львівщину, Карпати, Житомирщину, Чернігівщину, Сумщину, Луганську й Донецьку області та Південну частину України.
Найтепліше у суботу буде в південній частині України. Там очікується +24...+29 градусів.
Прохолодніше буде у східних регіонах – +22+26 градусів, а найхолодніше буде у західних та північних областях. Там повітря прогріється лише до +17...+23.
Радіо Трек: НОВИНИ
Квіти вдів і безшлюбності: які рослини в жодному разі не можна тримати вдома дівчатам?
Не та за кого себе видає: який факт приховує Тіна Кароль вже 22 роки
Травень розчарує погодою: Синоптик попередив про «сюрпризи»
Досить уже говорити «Доброго дня!»: Як правильно вітатися вдень українською мовою
Не у західних областях: ви здивуєтеся, де найзапекліша боротьба за українську мову
Скандинавський циклон принесе в Україну дощі та шквали: Прогноз до кінця тижня
Можливі грози та град: На Рівненщині оголосили штормове попередження
Налетять грози та вдарить спека: синоптики назвали найтепліший день у травні (КАРТИ)
Атмосферний фронт суне із Польщі в Україну (КАРТА)
В Україну повертається потепління. Чи надовго?
У Рівному поряд з кафе "Fortissimo" знайдено пенсійне посвідчення, на ім'я Ремізова Віра Олексіївна За деталями звертайтесь за номером: +380964330774
У Рівному шукають вівчарку по кличці Луна. Зелений ошийник, зникла в районі Боярки 5 лютого. Номери власників: 0969732925
Біля магазина «Копійка» на розі вулиць Грушевського та Гайдамацької (колишня Струтинської) знайшли ключі. Телефонувати за номером: 0689097415