Дорожні вказівники, як демонтували на початку війни, повертають на українські дороги

А деякі блокпости знімуть

Так наразі повинні виглядати усі дороговкази в Україні))
Так наразі повинні виглядати усі дороговкази в Україні))

Вказівні та дорожні знаки з назвами сіл, міст, районів поступово почали встановлювати по всій Україні та на звільнених від окупантів територіях.

Нині території та міста, в яких тривали бойові дії, повертаються до впорядкованішого життя. Це стосується і безпеки дорожнього руху. Через те й повертають дорожні вказівники, розповів перший заступник начальника Департаменту патрульної поліції Олексій Білошицький.

Він також пояснив, що у місцях, де не було загрози бойових дій, знаки демонтували в межах заходів з підготовки до оборони.

Воєнний стан було оголошено по всій Україні. Всі регіони, навіть ті, де не велися активні бойові дії, готувалися до оборони, і для цього вживалися певні заходи, – зазначив Олексій Білошицький.

Крім того, блокпости та укріплення там, де нема потреби, знімуть, але з урахуванням готовності розгорнути їх у будь-який момент.

Джерело: УНІАН

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Аліна Тис

Аліна Тис

Відкрити плей-лист

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Знайдене пенсійне посвідчення

20.01.2022 на вул.Чорновола у Рівному водій VW Sharan BK2748CH Маркушевський В.О. втратив своє пенсійне посвідчення. Аби забрати документи завертайтесь за номером 0677954878

Ключі

Знайдено ключі, на вулиці Вербовій у Рівному біля кафе «Любава». Поверну власнику +380680393490 [media=266598]

Більше оголошень