Бойові машини охоронятимуть дороги Рівненщини

Їх представили учора

Бойові машини з сучасним озброєнням розташують на оновленому стаціонарному посту поліції у райцентрі Сарни. Зокрема, цей пост діятиме на в'їзді до Сарн зі сторони Рівного.

На цьому посту з липня працюватимуть нові патрульні поліцейські, які нині проходять навчання. Вони обслуговуватимуть дорогу Київ-Ковель.

Про бойові машини на службі рівненських поліцейських голова Нацполіції України Сергій Князєв, перебуваючи на Рівненщині, сказав так:

Після проведення відповідних навчань ми зможемо виконувати не тільки поліцейські, а й бойові функції, за умови, якщо буде необхідна допомога на сході країни.

 

Ця техніка не для того, аби пристрашити населення, а щоб люди бачили, що ми – патріоти і вкладаємо свою працю заради безпеки наших громадян і держави.

За інформацією відділу комунікації ГУ Нацполіції Рівненщини.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Мирослава Опанасик

Мирослава Опанасик

Відкрити плей-лист

Втрачено документи на прізвище Григорчук

Поблизу Торгового Центру Чайка втрачені документи:  техпаспорт та посвідчення водія на ім'я Григорчук Петро. Прохання - повернути за винагороду.

Загублено ключ від авто Honda

Розшукують загублений ключ від авто Honda з чорним плетеним брелоком. Загубили його навпроти заправки «Олас», що на вулиці Льонокомбінатівській у Рівному. Прохання повернути за винагороду.  т. (067) 360 65 64

Портфель

В центрі Рівного – у критому ринку, загублено портфель з ноутбуком Samsung . Прохання повернути за винагороду. 

Більше оголошень