«Ми так жили при Польщі, при німцях»: селяни на Рівненщині втомилися від жахливого стану дороги (ФОТО/ВІДЕО)

І починають збір підписів

Село Велика Любаша на Рівненщині, яке налічує майже 1000 мешканців, за останнє століття не бачило ремонту дороги на вулиці Лісній. Тож мешканці села просять звернути увагу на стан дороги владу Костопільської ОТГ.

Про це у соцмережі Фейсбук поінформував громадський активіст з Костополя, підприємець Павло Паксіватов:   

Павло Паксіватов 8 год  · Мешканці с.Велика Любаша вул. Лісна звертаються до влади Костопільської ОТГ, до активістів про допомогу у вирішенні питання з дорогою та починають збір підписів.

 

Ми так жили при Польщі..при німцях..при совєтах.

На підтвердження Павло Паксіватов виклав фото та відео дороги у Великій Любаші. 

Наші новини у Telegram. Номер Радіо ТРЕК у Viber: 063-73-4-106-4

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Мирослава Опанасик

Мирослава Опанасик

Відкрити плей-лист

У Рівному знайдено номерні знаки

Автомобільні номерні знаки BK 6513 IX , їх залишили за адресою вулиця Млинівська, 15 на території заправки. Власника просять забрати за вказаною адресою.

Загубилася вівчарка

Пропала вівчарка. Дівчинка, не агресивна, на ім'я ВЄСТА. Бачили її по вулиці Відінській біля АТБ та на площі Перемоги, навпроти магазину Ера. тел. 0964725146

Загублено світло-сірий футляр з окулярами та флешкою

Світло-сірий футляр з окулярами та флешкою загубили сьогодні близько 10:00 по маршруту: проспект Миру, 2 — площа, далі автобус №6 до вулиці Соборної (район авторемонтного заводу, РУМ). На флешці — сканкопії документів жінки та дитини. Відновити їх немає можливості. Прохання до тих, хто знайшов, зателефонувати за номером 0988834144.

Більше оголошень