Донька Євгена Кошового стала жертвою знущань у школі


Український гуморист Євген Кошовий розповів, що його донька Варвара стала жертвою булінгу в школі.

Євген Кошовий розповів, що його називають "клоуном". І коли дізнаються, хто тато Варвари – ображають її. Але він не вважає себе в цьому винним, розповів у шоу "Світське життя з Катею Осадчою".

Я не почуваюся винним. Я думаю, що дитина розповіла просто про те, що є якась заздрість. Тягнеться дуже довго. Перший раз – коли вона прийшла на "Голос. Діти", коли прийшла на "Розсміши коміка", потім коли вдруге вона прийшла і дійшла до суперфіналу "Голосу",
– зізнався Євген Кошовий.

Гуморист додав, що хотів би, щоби вони навчались в Україні.

Я хочу, щоб моя дитина вчилася в Україні. Хочу, щоб і Сіма вчилася в Україні, вона до першого класу піде наступного року. Сподіваюся, що прийматимуть 2021 року до першого класу. Хочу, щоб мої діти навчалися тут, щоб представляли Україну, хто що б не казав, який псевдопатріотизм не приписував", – розповів Євген Кошовий.

Наші новини у Тelegram. Номер Радіо ТРЕК у Viber: 063-73-4-106-4

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Загублені ключі

Загублено зв'язку ключів у чорній шкіряній ключниці. Прохання повернути за винагороду

На Князя Романа загублено чоловічий золотий ланцюжок

Сьогодні близько 9-ї години ранку на вулиці Князя Романа, 13, 6 під'їзд загублено чоловічий золотий ланцюжок з хрестиком. Прохання повернути за ВИНАГОРОДУ.

У Рівному згубився песик Арчі

Вчора зник йоркширський тер'єр сріблястого окрасу, Арчі. Собаку бачили в районі Політону, Автовокзалу Обласної лікарні.  Прохання повернути за винагороду.

Більше оголошень