Донька Пола Вокера судиться з «Porsche»

Вона вважає, що через деякі особливості автомобіля «Carrera GT» і загинув її батько

16-річна донька Пола Вокера, який загинув у листопаді 2013 року, подала позов на «Porsche». Мідоу Рейн Вокер вважає, що, якби не певні особливості автомобіля «Carrera GT», її батька можна було б врятувати.

«Ремінь безпеки розроблений таким чином, що різко відкинув тіло Уокера назад, зламавши йому ребра і кістки тазу. В такому положенні він залишався в машині доти, поки через 20 секунд вона не загорілася», - каже адвокат дівчини. Іншими словами, за відсутності вищевказаних дефектів актор буцімто міг вижити.

Керівники «Porsche» поки що не коментують ситуацію, однак навесні цього року компанія вже заявила, що єдиний винуватець аварії - водій Роджер Родас, з яким їхав актор, а з конструкцією автомобіля все в порядку. Ця заява стала відповіддю на позов до суду проти «Porsche», який подала вдова Роджера Родаса.

 

Знайдено банківську картку

В районі вулиці Чорновола знайдено картку приватбанку. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:    

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Більше оголошень