Доля Рівненського ліцею №8 під питанням: Петиція вже набрала половину голосів

Автори проти закриття 1–9 класів

У Рівному зареєстрували петицію проти закриття 1–9 класів  у ліцеї №8.

Станом на 16:00 вона вже зібрала понад половину необхідних голосів, а саме 133.

Автори звернення закликають міську владу не допустити змін, які передбачають припинення набору до молодших і середніх класів, і зберегти навчальний заклад у нинішньому форматі.

Серед основних аргументів — можливе перевантаження інших шкіл, складнощі з адаптацією дітей до нових умов, а також додаткові незручності для батьків.

Окрім цього, ініціатори петиції наполягають на відкритому діалозі з громадою та пошуку альтернативних рішень.

Збір підписів продовжиться ще 45 днів — кожен охочий може долучитися до ініціативи на платформі електронних петицій Рівненської територіальної громади.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Середа Дарина

Відкрити плей-лист

У Рівному знайдено номерні знаки

Автомобільні номерні знаки BK 6513 IX , їх залишили за адресою вулиця Млинівська, 15 на території заправки. Власника просять забрати за вказаною адресою.

Загубилася вівчарка

Пропала вівчарка. Дівчинка, не агресивна, на ім'я ВЄСТА. Бачили її по вулиці Відінській біля АТБ та на площі Перемоги, навпроти магазину Ера. тел. 0964725146

Загублено світло-сірий футляр з окулярами та флешкою

Світло-сірий футляр з окулярами та флешкою загубили сьогодні близько 10:00 по маршруту: проспект Миру, 2 — площа, далі автобус №6 до вулиці Соборної (район авторемонтного заводу, РУМ). На флешці — сканкопії документів жінки та дитини. Відновити їх немає можливості. Прохання до тих, хто знайшов, зателефонувати за номером 0988834144.

Більше оголошень