Доларове дерево не допомогло: затримали оного з тих, хто продавав гуманітарку через Клеванську ОТГ?

У чоловіків виявили повно грошей та зброї

Кажуть, що заправляв усім один бізнесмен, який підключив до справи ще й свого «кореша».

Де саме вони брали гуманітарну, незрозуміло як і те – чому серед їхнього гуманітарного краму виявили аж стільки різної зброї.

Не виключено, що це вся стрілецька зброя зареєстрована як "мисливська". Але що ж там робить -- граната?

Загалом вважається, що типово подібні схеми працюють «під прикриттям», але тут щось явно пішло не так: чи то не поділилися чоловіки з ким треба, чи «зайшли на чужу територію» , чи взагалі виявилися аматорами – не ясно.

Зрозуміло одне:  

На Рівненщині перекрили ще один канал продажу гуманітарної допомоги

 

Рівненська окружна прокуратура здійснює процесуальне керівництво у кримінальному провадженні за фактом продажу товарів гуманітарної допомоги з метою отримання прибутку, вчиненому у значному розмірі, за попередньою змовою групою осіб і під час воєнного стану, а також збуту холодної зброї без передбаченого законом дозволу.

В ході досудового розслідування встановлено, що влітку цього року двоє жителів Рівненщини під виглядом гуманітарної допомоги ввезли на територію України предмети індивідуального захисту військових – шоломи та захисні окуляри.

 

Проте замість того, щоб передати ці речі військовим, зловмисники їх продали, заробивши таким чином понад пів мільйона гривень.

Крім того, броньовані плити з тієї ж «гуманітарки» чоловіки продали одному з ДФТГ, попередньо уклавши договір із територіальною громадою. Таким чином чоловіки ще й заволоділи коштами місцевого бюджету в розмірі 650 тис. грн.

 

Правоохоронці провели 14 санкціонованих обшуків за місцем проживання фігурантів провадження, в їх автомобілях, торгових приміщеннях одного з чоловіків, а також у службових осіб територіальної громади та ДФТГ.

Як зазначається, група переважно продавала ввезену гуманітарну через Інтернет.

Під час проведених обшуків вилучено військовий одяг, взуття та амуніцію, автомобілі, зброю, патрони, близько 2 млн грн у різній валюті, банківські картки, чорнові записи та інші докази, що свідчать про протиправну діяльність.

 

Двом фігурантам провадження ще 8 грудня оголошено про підозру. Одному з них наступного ж дня обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою. Інший підозрюваний весь цей час переховувався від слідства. Його розшукали та затримали в Одесі.

«Доларове дерево» на першому фото обведене червоним

ЗАГРИМЛЯТЬ НА 7 РОКІВ?

Цікаво, що під час затримання останнього на фото потрапило «доларове дерево». Воно чоловікові явно не допомогло.

Згідно з рішенням Рівненського міського суду, найближчі 60 діб він теж проведе під вартою.

 

Наразі встановлюються всі обставини вчинення злочину та причетні до нього особи.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Максим Розенко

Відкрити плей-лист

Загублене службове посвідчення прокурора

Загублене службове посвідчення прокурора видане на імʼя Ваколюк Юлії Олександрівни. Прошу вважати недійсним.

Загублено рюкзак із документами

Загублено рюкзак золотистого кольору на зупинці біля Сільпо біля автовокзалу. В ньому  документи, на прізвище Годунко, гроші та дитячі речі. Якщо хтось знайшов, повідомте за номером 0978401501.

Знайдено паспорт у Рівному

Вчора на проспекті Миру на переході біля "Фокстроту" було знайдено пластиковий паспорт України, на ім'я Мікаберідзе Максим Максимович 05.04. 2006 р.н, харківська прописка. Звертатись за телефоном 0979764361 - Богдан

Більше оголошень