«Доклацався»: Кіберспортсмен з Рівненщини став учасником команди NAVI (ФОТО/ВІДЕО)

Команда нещодавно виграла 200 000 доларів

Українська кіберспортивна команда NAVI з Counter-Strike днями поповнилася новим гравцем Віктором Оруджевим «SDY», який родом із Костополя на Рівненщині.

Поки участь його у команді неофіційна, оскільки кіберспортсмен проходить випробувальний термін. Та за цей час у складі NAVI Віктор Оруджев вже встиг насолодитися перемогою команди в найбільшому турнірі червня з CS:GO у Лісабоні. Команда виграла $200 000.

Вперше Віктор зіграв у Counter-Strike 1.5, коли йому було лише 3 роки. За комп’ютер його посадив батько, який теж був кіберспортсменом.

– Я тоді клацав-клацав і доклацався, – зауважив Віктор у своєму першому інтерв’ю в складі NAVI.

Віктор Оруджев розповів, що грав усе життя, але остаточно вирішив пов’язати своє життя з кіберспортом на другому курсі навчання в університеті. Тоді ж і розпочалася його кар’єра професійного гравця у складі команди 5FRAGS.ORG.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Аліна Тис

Аліна Тис

Відкрити плей-лист

У Рівному шукають собаку породи естонський гончак

Згубилася собака мисливської породи естонський гончак. Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Знайдене пенсійне посвідчення

20.01.2022 на вул.Чорновола у Рівному водій VW Sharan BK2748CH Маркушевський В.О. втратив своє пенсійне посвідчення. Аби забрати документи завертайтесь за номером 0677954878

Більше оголошень