Доходи доведеться розкрити всім. Важливі уточнення щодо податкової амністії

Навіть не багатим людям доведеться заповнювати «нульову декларацію»

Податкова амністія в Україні запланована на літо 2021 року. «Нульову декларацію» доведеться заповнювати не тільки багатіям.

Видання «Сьогодні» наводить перелік осіб, кому доведеться відзвітувати про доходи та майно:

  • підприємці, які не "світили" для податкової значну частину своїх доходів;
  • наймані працівники, які отримують зарплати в конвертах;
  • українці, які їздять на заробітки за кордон;
  • самозайняті особи;
  • ті, хто не зареєстровані як підприємці, але по суті ведуть підприємницьку діяльність, наприклад здають квартири в оренду.

Передбачається, що після добровільного декларування майно, про яке стане відомо податковій з декларацій, буде вважатися «стартовою базою». І кожен наступний рік податківці будуть порівнювати вартість придбаного майна (квартир, машин, грошей на рахунках) з розміром офіційних доходів, з яких сплачено податки.

Нагадаємо, зараз у Верховній Раді зареєстровано аж п'ять альтернативних законопроєктів до президентського проєкту про податкову амністію, який вже рекомендував прийняти фінансовий комітет парламенту.

Наші новини у Telegram. Номер Радіо ТРЕК у Viber: 063-73-4-106-4 

Загублено гаманець і документи

Напередодні в районі Чайки було загублено чоловічий гаманець з документами та посвідченням водія, виданими на прізвище ЛОХВИЧ ВАСИЛЬ ЙОСИПОВИЧ. Прохання повернути за винагороду.

Знайдено банківську картку

В районі вулиці Чорновола знайдено картку приватбанку. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:    

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Більше оголошень