Дочка Сніжани Єгорової, яка працює на «1+1», відмовилася від своєї матері, яка «живе за кордоном» (ФОТО/ВІДЕО)

Їй страшно за своїх дітей?

Скандал довкола Сніжани Єгорової, якій припало до душі відео з Путіним, набирає нових обертів.

Старша донька Сніжани Єгорової, українська телеведуча Стася Ровінська, заявила, що їй соромно за позицію матері, яка публічно підтримала російського президента Володимира Путіна. Вона зазначила, що відчуває «біль, сором, та бажання захистити своїх дітей».

Реакція Ровінської з'явилася на її сторінці у Facebook у середу, 26 січня.

Вона повідомила, що понад рік не спілкується з мамою та навіть не «товаришує» з Єгоровою у соціальних мережах:

Стася Ровінська

- На превеликий жаль, я мушу зробити заяву стосовно моєї мами, Сніжани Егорової.

 

Відверто, мені боляче і неприємно це писати, але мушу, бо це стосується не тільки мене, а в першу чергу моєї родини, а саме моїх дітей, мого чоловіка, а також близьких нам людей, друзів та колег.

 

Багато хто знає, що я не спілкуюсь з нею вже понад рік. На це є багато причин, деякі стосуються тільки нас і я не хотіла б їх виносити, але й зокрема через різні світогляди, та кардинально протилежну громадянську позицію.

 

Чесно кажучи, сильно жалкую, що колись давно зареєструвала її у соцмережах, бо зараз ми навіть тут не «товаришуємо» і не тримаємо зв’язок і про жахливі заяви від неї, я як і всі дізнаюсь або з новин, або надсилають знайомі.

 

Так і зараз, побачивши її заяву про підтримку країни агресора … відчуваю біль, сором, та бажання захистити своїх дітей.

 

Бо мені страшно за них, мені страшно, бо їх бабуся, сидячи за кордоном підтримує людину, яка вбиває українців і їх бабуся не переймається навіть за безпеку своїх онуків, які живуть в Україні, ходять тут в школу, садочок…

 

Я не можу і не повинна відповідати за слова і вчинки моєї мами, я сама мама трьох дітей і намагаюсь своє життя жити так, аби їм ніколи не було за мене соромно і вони не були заручниками моїх егоїстичних вчинків.

 

Так само, не зважаючи на усе, що було і є між мною та моєю мамою, мені страшно за моїх наймолодших братиків та сестричку, які перебувають з нею і зараз вона єдина людина, яка ними опікується і вони так само сильно усе переживають. І своїми діями та страшними заявами вона ставить під загрозу і їх, ні в чому не винних дітей.

 

Я сподіваюсь на здоровий глузд, та підтримку друзів.

 

І хай в Україні буде Мир

Сніжана і Стася

У коментарях під дописом Стасі Ровінської стверджується, що її мама ще влітку переїхала жити до Туреччини, де, начебто, бере участь у якомусь телевізійному шоу.

Стася дуже подібна на свою маму

Нагадаємо,

Так виглядав допис на ФБ-сторінці Сніжани Єгорової, який і викликав цей скандал:

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Костя Культреґер

Відкрити плей-лист

Втрачено документи на прізвище Скубік

У Рівному в районі Північного втрачено документи, на прізвище Скубік, а також техпаспорт на автомобіль та телефон. Прохання повернути за винагороду, телефонуйте 

Втрачено документи на прізвище Петеренчук

06 серпня на мікрорайоні «Північний» було втрачено сумку через плече сірого кольору з документами на прізвище Петеренчук. Якщо ви знайшли ці документи, прохання повернути за винагороду Тел.: (066) 67 07 841

На Відінській знайшли сумочку з дитячою іграшкою

Сьогодні, 21 липня, о 15:20 на зупинці вул.Відінській знайшли сумочку з дитячою іграшкою.

Більше оголошень