До уваги рівнян: подорожчав проїзд у приміських потягах

Вартість проїзду від учора становить від 6 до 29 гривень залежно від дальності поїздки.

Так, за інформацією прес-центру Львівської залізниці, вартість повного квитка на проїзд у першій зоні (1-20 км) встановлено на рівні 6 грн, у другій зоні (21-30 км) – 8 грн, у третій зоні (31-40 км) – 9 грн, у четвертій зоні (41-50 км) – 12 грн, у п’ятій зоні (51-60 км) – 13 грн і т.д. Вартість проїзду на найдовшу відстань у приміському сполученні (від 221 до 230 км) встановлено на рівні 29 грн.

Для дітей вартість проїзду у першій зоні (1-20 км) становитиме 4,50 грн, а на найдовшу відстань – 21,75 грн.

Для студентів вартість проїзду у першій зоні (1-20 км) становитиме 3 грн, а на найдовшу відстань – 14,50 грн.

Підвищення тарифів залізничники пояснюють зростанням витрат на паливно-мастильні матеріали та на обслуговування, ремонт та експлуатацію потягів.

Також за серпень цього року Львівська залізниця отримала 92 мільйонів гривень збитків від перевезення пасажирів у приміських потягах на території семи областей. А обласні державні адміністрації цього року не компенсували їй жодної копійки на перевезення пільговиків. В той же час за вісім місяців цього року залізниця перевезла пільговиків на майже 52 мільйони гривень.

 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Мирослава Опанасик

Мирослава Опанасик

Відкрити плей-лист

Загублені ключі

Загублено зв'язку ключів у чорній шкіряній ключниці. Прохання повернути за винагороду

На Князя Романа загублено чоловічий золотий ланцюжок

Сьогодні близько 9-ї години ранку на вулиці Князя Романа, 13, 6 під'їзд загублено чоловічий золотий ланцюжок з хрестиком. Прохання повернути за ВИНАГОРОДУ.

У Рівному згубився песик Арчі

Вчора зник йоркширський тер'єр сріблястого окрасу, Арчі. Собаку бачили в районі Політону, Автовокзалу Обласної лікарні.  Прохання повернути за винагороду.

Більше оголошень