До Рівного приїдуть найкрутіші танцюристи України

Змагання з вуличних танців відбудуться в місті вперше

У Рівному відбудеться Чемпіонат України з BreakDance та Hip Hop. У Чемпіонаті візьмуть участь понад 15 команд з 5 міст України.

Найяскравішими учасниками будуть команда «APACHE» з Дніпра, яка посіла 4 місце у світовому Чемпіонаті з BreakDance та Hip Hop у Нью-Йорку, та команда «WHY NOT»  з Рівного, яка протягом 10 років - у рейтингу найкращих брейкдансерів України.

Про мету заходу розповів співорганізатор чемпіонату Олександр Гребенюк:

Мене завжди дратувала фраза ще з радянських часів. Про нас говорили - це втрачене покоління. Я  хочу, щоб цю фразу забули, щоб усі наступні покоління не були втрачені.

Головне, аби діти були постійно задіяні і тим, чим їм цікаво. Треба, щоб діти бачили щось нове, прагнули чогось досягати, перейняти для себе чийсь гарний досвід. Показали себе, росли над собою і завтра прокинулися не такими, як були сьогодні.

У змаганнях буде три вікові категорії - наймолодшому танцюристу всього 4 роки.

Чемпіонат відбудеться у Міському Палаці Культури «Текстильник». Танцювальні батли розпочнуться о 10:00  і триватимуть до вечора.

Вхід вільний. Організатори обіцяють супер-драйвову і запальну подію.

 

Наші новини завжди можна знайти у Facebook та Telegram

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Юлія Вознюк

Юлія Вознюк

Відкрити плей-лист

Втрачено документи на прізвище Григорчук

Поблизу Торгового Центру Чайка втрачені документи:  техпаспорт та посвідчення водія на ім'я Григорчук Петро. Прохання - повернути за винагороду.

Загублено ключ від авто Honda

Розшукують загублений ключ від авто Honda з чорним плетеним брелоком. Загубили його навпроти заправки «Олас», що на вулиці Льонокомбінатівській у Рівному. Прохання повернути за винагороду.  т. (067) 360 65 64

Портфель

В центрі Рівного – у критому ринку, загублено портфель з ноутбуком Samsung . Прохання повернути за винагороду. 

Більше оголошень