На Рівненщину привезуть чудодійну ікону

Вже незабаром

Це ікона Богоматері «Запашний цвіт» (Ізмаїльська). Кажуть, що найбільше людей вона зцілила від безпліддя, втім, допомагала і від інших недуг, приміром, від лейкемії. 

Ця ікона схожа з іконою Божої Матері «Нев'янучий цвіт». У давніших образах відмінність полягала в тому, що Богородиця тримала розпущену гілку в руках. Зараз ця різниця не дотримується, і тому прийнято вважати, що це один і той же образ.

Ізмаїльська ікона «Запашний цвіт» була написана в XIX столітті, імовірно грецьким іконописцем. Вона була сімейною іконою благочестивих жителів міста Ізмаїла на Одещині Георгія і Марії (прізвища залишилися невідомі), і тому на іконі присутні небесні покровителі цього сімейства – святі великомученик Георгій Побідоносець і рівноапостольна Марія Магдалина.


У 1937 році ця родина подарувала ікону Ізмаїльському чоловічому монастирю. Але у 1962 році його закрили. А ікона потрапила у Преображенський собор міста Болграда, завдяки чому і вціліла. А повернули її знову до монастиря через три роки після його відкриття - у 2004 році. У цьому ж році вона вперше замироточила. 

На Рівненщині ікона перебуватиме з 23 червня по 8 липня. Графік її перебування у храмах обіцяють оприлюднити пізніше. 

За інформацією Рівненської єпархії УПЦ

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Мирослава Опанасик

Мирослава Опанасик

Відкрити плей-лист

У Рівному шукають собаку породи естонський гончак

Згубилася собака мисливської породи естонський гончак. Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Знайдене пенсійне посвідчення

20.01.2022 на вул.Чорновола у Рівному водій VW Sharan BK2748CH Маркушевський В.О. втратив своє пенсійне посвідчення. Аби забрати документи завертайтесь за номером 0677954878

Більше оголошень