Винні контрабандисти? До Польщі з Рівненщини почав курсувати менший поїзд

Більший зняли з руху, щоб відремонтувати

Йдеться про маршрут «Здолбунів-Хелм». Замість рейкового автобуса PESA 630М на 192 місця для сидіння на ньому з суботи, 19 травня, почав курсувати рейковий автобус PESA 620М з 92-ма пасажирськими місцями.

Заступник начальника служби приміських пасажирських перевезень Львівської залізниці Юрій Порохнавець пояснив, що замінити поїзд на аналогічний не було можливості:

Відсутній підмінний рухомий склад такого ж типу – двосекційний.

 

Ми зобов'язані були відставити його, щоб відремонтувати. Вже відремонтували. Чекаємо з дня на день, будемо запускати. Зараз він пройде всі необхідні обстеження після ремонту. І будемо запускати 25 чи 26 травня.

За словами Юрія Порохнавця, рейковий автобус PESA 630М на маршруті «Здолбунів-Хелм» пропрацював менше року з дня випуску у червні торік. Його повністю понищили пасажири: порозбивали сидіння, порозбирали внутрішньо салонне обладнання, зламали санвузол. Причиною такого нищення поїзда Юрій Порохнавець називає те, що у ньому ховали контрабанду.

 

Мирослава Опанасик Радіо Трек

Загублено гаманець і документи

Напередодні в районі Чайки було загублено чоловічий гаманець з документами та посвідченням водія, виданими на прізвище ЛОХВИЧ ВАСИЛЬ ЙОСИПОВИЧ. Прохання повернути за винагороду.

Знайдено банківську картку

В районі вулиці Чорновола знайдено картку приватбанку. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:    

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Більше оголошень