ON-LINE

До Дня знань у Рівному презентували особливу виставку (ФОТО)

субота, 01 вересня 2018
1/12
Діти намалювали картини Ван Гога та Айвазовського. Під керівництвом рівнянки Наталії Дайнеки

Картини Ван Гога та Айвазовського, намальовані дітьми, представили до Дня знань у краєзнавчому музеї. Виставку «Я так бачу» орагінізувалал рівненська художниця Наталія Дайнека. До близько 100 робіт її учнів мисткиня додала і 20 своїх робіт. Роботи Наталії Дейнеки виконані на полотні і склі акрилом в наївному стилі, переважно із застосуванням техніки пуантелізму:

Ангели це світле і тонке. Це те, що ми не бачимо очима. А тут ви можете пофантазувати. Це щось на тонкому рівні, можна дивитись і фантазувати. І, звичайно, це асоціація із позитивом та світлом.

Роботи дітей виконані на папері гуашевими фарбами і фломастерами. У них можна роздивитись твори відомих авторів, каже співробітниця музею Наталія Міненко:

Намагалися надати настрою,такого літнього і веселого настрою в тому числі і для нашого музею. Все таки, коли заходиш в зал а тут все таке світле, яскраве таке і сонячне, то хочеться продовження того літа. Є тут роботи різні. Зокрема, дитячі копії відомих майстрів. Наприклад, тут є картини Ван Гога та Айвазовського. Але зовсім це по іншому сприймається бо там вся дитяча безпосередність.

Автори виставки й справді мали на меті нагадати навіть дорослим відвідувачам, що всі ми родом із дитинства і кожен має своє унікальне бачення цього світу.

Виставка «Я так бачу» у актовій залі обласного краєзнавчого музею діятиме упродовж наступних двох тижнів. 

Фото - Валентина Захарова

КОМЕНТАРІ 0

КОМЕНТУВАТИ

Оголошення

  • Втрачено портмоне

    Втрачено портмоне чорного кольору з ключами і документами на прізвище Кучеренко Віктор...
  • Втрачено портмоне

    Втрачено портмоне чорного кольору з ключами і документами на прізвище Кучеренко Віктор...
  • Загублено пакет

    2 серпня, в неділю, в районі краєзнавчого музею згубили пакет з грошима. Велике прохання...
БІЛЬШЕ ОГОЛОШЕНЬ
Ваш навігатор дорогами Рівного