ДО УВАГИ ВОДІЇВ: власникам автівок «на газу» готують нові штрафи

Про що йдеться

У Верховній Раді зареєстрували законопроєкт, яким пропонують пом’якшити в Україні штрафи за керування автомобілем із незареєстрованим ГБО.

Чинними положеннями КУпАП вже передбачена адмінвідповідальність, серед іншого, й за керування водієм транспортним засобом, що переобладнаний з порушенням відповідних правил, норм і стандартів (ст. 121).

Але нардепи пропонують виокремити це правопорушення в окрему статтю (121-3) та пом’якшити відповідальність за його скоєння.

За перше порушення особі випишуть штраф у розмірі 170 гривень, а у разі повторного порушення протягом року – сума зросте до 340 гривень.

Автори законопроєкту пояснюють, що оформлення дозвільних документів на переобладнання машин пов’язане з серйозними фінансовими витратами. Економити на паливі шляхом встановлення ГБО найчастіше намагаються незаможні верстви населення, котрим не завжди по кишені оформити відповідні дозволи.

Джерело: ТИ ж Юрист

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Діана Білоус

Діана Білоус

Відкрити плей-лист

Загублені ключі

Загублено зв'язку ключів у чорній шкіряній ключниці. Прохання повернути за винагороду

На Князя Романа загублено чоловічий золотий ланцюжок

Сьогодні близько 9-ї години ранку на вулиці Князя Романа, 13, 6 під'їзд загублено чоловічий золотий ланцюжок з хрестиком. Прохання повернути за ВИНАГОРОДУ.

У Рівному згубився песик Арчі

Вчора зник йоркширський тер'єр сріблястого окрасу, Арчі. Собаку бачили в районі Політону, Автовокзалу Обласної лікарні.  Прохання повернути за винагороду.

Більше оголошень