Для української збірної вибрали пісню на Євро-2016

Нею стала композиція «Їхали козаки» гурту «Тінь сонця»

Піснею збірної України з футболу на Євро-2016 стане композиція «Їхали козаки» українського гурту «Тінь Сонця». Таким виявився вибір українських уболівальників.

Як повідомили сьогодні у прес-службі ФФУ, обрана вболівальниками пісня «стане музичною візитівкою нашої збірної на стадіонах Франції та звучатиме перед оголошенням складу команди».

З початку голосування вболівальникам представили 4 пісні та надали можливість запропонувати свій варіант. Більшість учасників голосування в коментарях вказали композицію «Їхали козаки», яку додали до переліку пісень.

В голосуванні взяли участь понад 15 тис. осіб. Їх голоси розподілилися так:

1 місце - «Їхали козаки» (Тінь сонця) - 42 %

2 місце - «Вставай» (Океан Ельзи) - 37 %

3 місце - «Червона Рута» - 9%

4 місце - «Весна» (Воплі Відоплясова) - 4%

5 місце - «Смерека» (Мadheads) - 3%

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Оля Багній

Оля Багній

Відкрити плей-лист

Загублено документи

Загублено гаманець із документами. Усередині — пенсійне посвідчення, картка «Рівнянина» та банківські картки на ім’я Соловей Олександр Миколайович. Документи втрачені 23 червня. Якщо хтось знайшов або має будь-яку інформацію щодо його місцезнаходження, телефонуйте за номером: 050-43-50-103  

Знайдено номерний знак автомобіля

Знайдено номерний знак ВК2357ВО Хто загубив, звертатися (096)-150-7002

У Рівному знайдено номерні знаки

Автомобільні номерні знаки BK 6513 IX , їх залишили за адресою вулиця Млинівська, 15 на території заправки. Власника просять забрати за вказаною адресою.

Більше оголошень