Для чого лікарі приписують антибіотики при COVID-19

Усім відомо, що це вірусна хвороба, однак не все так просто

В Україні коронавірусну хворобу нерідко лікують антибіотиками. Пацієнти постійно цікавляться, чому лікарі так роблять, якщо ця інфекція не піддається таким препаратами.

Прояснив ситуацію київський лікар-інфекціоніст вищої категорії, кандидат медичних наук Віталій Янченко. За його словами, якщо лікар призначає вам антибіотик при COVID-19 - це не ознака некомпетентності.

Таким чином лікар намагається допомогти вам уникнути ускладнень після хвороби. Встановлено, що після коронавірусу у хворого може розвинутися ще й бактеріальна пневмонія. Для запобігання цій недузі лікар і призначає антибіотик.

Лікар-інфекціоніст наголошує, що вірус підступно діє на імунну систему, викликаючи вторинні бактеріальні пневмонії. І через це всім хворим призначають 2-3 антибіотики, які запобігають бактеріальному ускладненню.

Джерело – Факти

Наші новини у Тelegram. Номер Радіо ТРЕК у Viber: 063-73-4-106-4 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Загублено світло-сірий футляр з окулярами та флешкою

Світло-сірий футляр з окулярами та флешкою загубили сьогодні близько 10:00 по маршруту: проспект Миру, 2 — площа, далі автобус №6 до вулиці Соборної (район авторемонтного заводу, РУМ). На флешці — сканкопії документів жінки та дитини. Відновити їх немає можливості. Прохання до тих, хто знайшов, зателефонувати за номером 0988834144.

У Рівному знайшли ключі

У Рівному на вулиці Київській знайшли ключі. А саме на зупинці біля автосалону, навпроти гуртожитку. Власників просимо звернутись за номером: +380972042103 — Юлія  ОНОВЛЕНО: власник ключів знайшовся!

Загублено посвідчення

4 січня було загублено посвідчення дитини з багатодітної сім'ї, район парк Шевченка, вул. Княгині Ольги, Степана Бандери. Посвідчення на прізвище Андрійчук Богуслава. Хто знайшов, звертатися +380966597902

Більше оголошень