Для водіїв оголосили про запровадження змін із 3 лютого: яке правило ввели для кожного

Систему електронного запису планують і надалі вдосконалювати

Із 3 лютого в сервісних центрах МВС почали діяти нові правила запису. Тепер під час реєстрації через термінали самообслуговування та онлайн-сервіс потрібно обирати точний час візиту.

У Головному сервісному центрі МВС пояснюють: система терміналів та електронного запису тепер працює синхронно. Це означає, що відвідувачі бачать актуальну інформацію про вільні місця на обраний день і можуть одразу забронювати зручний час.

Під час запису людина обирає конкретний часовий проміжок, у який отримає послугу. Запис «день у день» залишається, але лише за наявності вільних віконець.

На інформаційному табло тепер відображаються:

  • дата і час візиту,
  • номер у черзі,
  • номер робочого місця адміністратора.

У МВС зазначають, що це не всі зміни — систему електронного запису планують і надалі вдосконалювати.

Що залишилося без змін:

  • фізичні особи можуть записуватися до 4 разів на місяць,
  • юридичні особи — до 6 разів на день,
  • онлайн-запис відкривається на 21 день уперед і стартує щодня о 6:00 ранку.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Юлія Вознюк

Юлія Вознюк

Відкрити плей-лист

Загублено документи

Загублено гаманець із документами. Усередині — пенсійне посвідчення, картка «Рівнянина» та банківські картки на ім’я Соловей Олександр Миколайович. Документи втрачені 23 червня. Якщо хтось знайшов або має будь-яку інформацію щодо його місцезнаходження, телефонуйте за номером: 050-43-50-103  

Знайдено номерний знак автомобіля

Знайдено номерний знак ВК2357ВО Хто загубив, звертатися (096)-150-7002

У Рівному знайдено номерні знаки

Автомобільні номерні знаки BK 6513 IX , їх залишили за адресою вулиця Млинівська, 15 на території заправки. Власника просять забрати за вказаною адресою.

Більше оголошень