Для дітей, чиї батьки є учасниками ООС або загинули у бойових діях, на Рівненщині влаштують свято

Вже за місяць

Фото з відкритих джерел
Фото з відкритих джерел

Щорічну благодійну акцію «Що приніс нам Святий Миколай?» у територіальних громадах Рівненщини планують провести вже у середині наступного місяця.

Таку акцію проводитимуть для дітей, батьки яких загинули в ООС (АТО) або нині перебувають там, а також для малозабезпечених дітей, розповів перший заступник голови Рівненської ОДА Сергій Подолін.

Сергій Подолін

– Ці заходи РДА та територіальні громади проводитимуть спільно. Я думаю, це традиційно відбудуться. Втім, через високу захворюваність коронавірусом, попередньо перед святами ми будемо спілкуватися з тими, хто залучений в проведенні свят, – розповів Сергій Подолін.

Крім того, у третій декаді грудня у драмтеатрі Рівного планують провести два новорічні ранки для 600 дітей пільгових категорій. Дати ранків та можливість проведення масових заходів визначатимуть згодом.

Центр соціальних служб Рівненщини коштом обласного бюджету та спонсорів забезпечать 600 подарунків – солодощі та канцтовари, які подарують дітям під час свят.

 

Втім, якщо через карантинні обмеження проведення свят буде не можливим, то соціальні працівники відвезуть подарунки до дітей додому, – розповів Сергій Подолін.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Аліна Тис

Аліна Тис

Загублено AirPods

Сьогодні зранку біля Готелю Мир було загублено AirPods Pro у рожевому чохлі. Прохання повернути за винагороду.  

Знайдено акіту

В районі Басового Кута знайдено собаку породи акіта. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати  

Знайдено коробку зі взуттям

В торговому центрі Ліон, що на продуктовому ринку, знайдено коробку зі взуттям.    

Більше оголошень