Для дітей, чиї батьки є учасниками ООС або загинули у бойових діях, на Рівненщині влаштують свято

Вже за місяць

Фото з відкритих джерел
Фото з відкритих джерел

Щорічну благодійну акцію «Що приніс нам Святий Миколай?» у територіальних громадах Рівненщини планують провести вже у середині наступного місяця.

Таку акцію проводитимуть для дітей, батьки яких загинули в ООС (АТО) або нині перебувають там, а також для малозабезпечених дітей, розповів перший заступник голови Рівненської ОДА Сергій Подолін.

На фото - перший заступник голови Рівненської ОДА Сергій Подолін
Прший заступник голови Рівненської ОДА Сергій Подолін

– Ці заходи РДА та територіальні громади проводитимуть спільно. Я думаю, це традиційно відбудуться. Втім, через високу захворюваність коронавірусом, попередньо перед святами ми будемо спілкуватися з тими, хто залучений в проведенні свят, – розповів Сергій Подолін.

Крім того, у третій декаді грудня у драмтеатрі Рівного планують провести два новорічні ранки для 600 дітей пільгових категорій. Дати ранків та можливість проведення масових заходів визначатимуть згодом.

Центр соціальних служб Рівненщини коштом обласного бюджету та спонсорів забезпечать 600 подарунків – солодощі та канцтовари, які подарують дітям під час свят.

 

Втім, якщо через карантинні обмеження проведення свят буде не можливим, то соціальні працівники відвезуть подарунки до дітей додому, – розповів Сергій Подолін.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Аліна Тис

Аліна Тис

Відкрити плей-лист

У Рівному знайшли техпаспорт на автомобіль Hyundai

У Рівному знайшли техпаспорт на автомобіль Hyundai. Якщо документи ваші - телефонуйте 

У Рівному знайдено окуляри та телефон

У Рівному, на вул. Відінська, 39 біля М'ясомаркета/ біля АТБ знайдено  окуляри  та телефон. Знайдене передали продавцям на касу магазину 

Посвідчення водія Рабешко

27.09.2023 р. загублено посвідчення водія на прізвище Рабешко Роман. Орієнтовно по маршруту від гуртожитків РДГУ №4 і №5, через "Текстильник" і до а/с Чайка.

Більше оголошень