Для чого школа, ненависна дітям та батькам? Відома лікарка висловилася про освіту в Україні
Її палко підтримали українці
Зокрема у коментарях до відео від TSN.ua з Заслуженим лікарем України, доктором медичних наук, професоркою Ольгою Богомолець.
Відома українка озвучила тему, яка, судячи з коментарів, отримала неймовірний відгук в українських батьків та освітян:
Школа, яка не вчить дітей мислити, а вчить дітей вчити, яка дає купу домашки додому.
Де втомлені мама чи тато мають прийти і ще стояти над дитиною і щось виводити, переводити і сваритися, щоб дитина щось доробляла.
Замість того, щоб говорити і давати дитині любов.
Школа, яка вчить бути чемним, правильно поводитися з викладачем, вчителем, яка мотивує батьків брати додаткові заняття з вчителями, щоб вчителі більше заробили, а дитина отримала кращу оцінку і потім, врешті-решт, ти розумієш, що треба брати репетиторів, бо вони інакше не вступлять в університет і не складуть ЗНО.
Ольга Богомолець продовжує:
- Для чого така школа, після якої потрібно брати репетиторів на ЗНО, поясніть мені? – ставить риторичні запитання Богомолець.
- Для чого така школа, після якої треба сваритися з дитиною?
- Для чого така школа, в яку діти не хочуть ходити?
- Для чого така школа, яка не вчить цінностям?
- Школа, яка не вчить дітей мислити, а вчить вчити…
Відео зібрало сотні коментарів, ось деякі з них:
На жаль такі реалії, школа ненависна як дітям, так і батькам.
Ці всі питання до Міністерства освіти, які запровадили НУШ, зліплений із шматків закордонної освіти, вчителі лише виконавці без жодних прав, лише купа обов’язків.
Дійсно, шкільну систему нам потрібно міняти. Потрібно вчити дітей аналізувати а не завчати, мислити критично, адаптуватися, і т.д.
Вибачте, але українська школа обрізає дітям крила. Вони виходять з купою комплексів, невпевнені в собі, в своїх силах і знаннях.
В нашій сім'ї було шасливе життя, доки не прийшла школа. Школа не цікава, купа домашки, весь час йде на ненависну школу, це жах у нашій сім'ї
Як легко говорити про те як не треба, як важко зробити так як треба, відштовхуючись від старих берегів і пливучи навпомацки в туман. Оце НУШ. Багато балачок, загравання з батьками і підміна наполегливої праці пустими розмовами про дитиноцентризм. Результат - випускники не готові до реального життя.
Радіо Трек: НОВИНИ