Дизайн однаковий, а от метал – різний: в Україні будуть нові пам'ятні монети (ФОТО)

Одна із них – зі срібла і важить більш як 30 грамів

Фото ілюстративне
Фото ілюстративне

Нацбанк із 18-го січня вводить нові пам'ятні монети. Цього разу вони присвячені 24-м Олімпійським іграм.

Унікальність нових монет у тому, що вони матимуть практично однаковий дизайн, але будуть виготовлені з різного металу, повідомляють в НБУ.

Так, 2-гривнева монета буде зроблена з нейзильберу (сплав міді із нікелем і цинком), а от 10-гривневу виготовлятимуть із чистого срібла.

Тираж першої монети становитиме 35 тис. штук, а другої – 2,5 тис.

На аверсі монет зображені 4 піктограми, що символізують олімпійські види спорту, а ще голова дракона – головного символу Китаю. Будуть там і цифри «2022», які на вигляд, наче покриті лускою. Також на аверсі розміщений відповідний номінал монети, графічний символ гривні, Малий Державний Герб та напис «Україна», а також логотип банкнотно-монетного двору Нацбанку.

На реверсі ж зобразили багато знаків і символів, серед яких – голова дракона та полум'я, які є символами Олімпійських ігор. Також там є логотип Національного олімпійського комітету України і ще один символ Китаю – віяло, стилізований абрис аркуша паперу, що символізує китайську культуру, сніжинка і карта Пекіна, на якій розміщені значки сноубордиста й фігуристки.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Богдана Карц

Богдана Карц

Відкрити плей-лист

Втрачено документи на прізвище Григорчук

Поблизу Торгового Центру Чайка втрачені документи:  техпаспорт та посвідчення водія на ім'я Григорчук Петро. Прохання - повернути за винагороду.

Загублено ключ від авто Honda

Розшукують загублений ключ від авто Honda з чорним плетеним брелоком. Загубили його навпроти заправки «Олас», що на вулиці Льонокомбінатівській у Рівному. Прохання повернути за винагороду.  т. (067) 360 65 64

Портфель

В центрі Рівного – у критому ринку, загублено портфель з ноутбуком Samsung . Прохання повернути за винагороду. 

Більше оголошень