Дві дивні яскраві цятки в небі: що це та як довго їх будемо бачити

Дивне явище на небі помітили українці

Фото: Клуб аматорів астрономії Астрополіс

Яскраві цятки в небі, які світяться в нічний час, деякі користувачі мережі сприйняли, як літальні апарати, пов’язані з війною.

Астроном Микола Чепурний повідомив, що дивне явище в небі не має ніякого стосунку до авіації чи дронів. Це доволі рідкісна астрономічна подія – «парад планет» через зближення Венери та Юпітера.

«Лякатися цих цяток в небі не варто. Це дві яскраві планети: Юпітер та Венера. Це своєрідний парад планет. Максимальне зближення між Юпітером та Венерою буде спостерігатися сьогодні і завтра, якщо, звичайно, на небі не буде хмар. Юпітер поступово переміщується на захід, а Венера піднімається вгору. Завтра вони будуть на мінімальній відстані одне від одного», - розповів сайту ТСН.ua Микола Чепурний, астроном-аматор, член правління київського клубу любителів астрономії «Астрополіс».

Експерт додав, що планети рухаються досить повільно. І спостерігати їхню близькість одна від одної можна буде ще два тижні.

Джерело: ТСН

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4

Алексєєва Вікторія

Відкрити плей-лист

Знайдено один навушник Apple Air pods

На вулиці Княгині Ольги у Рівному знайдено навушник Apple Air pods. Якщо він ваш - телефонуйте

Знайдено документи на прізвище Кірюшин

У Рівному знайдено документи, на прізвище Кірюшин Володимир. Власник може телефонувати:

Втрачено посвідчення УБД

У суботу 25 лютого у Рівному  було втрачено посвідчення УБД, на прізвище Полюхович Юрій. Ймовірно документи згубили у тролейбусі №1 близько 10:30 ранку. Прохання повернути за винагороду. Телефонуйте:

Більше оголошень