

У дитини залишилися тільки батько і брат
Напередодні вранці на міжнародній трасі Київ-Чоп неподалік села Грушвиця Друга Рівненського району сталася смертельна ДТП. Позашляховик Porsche Cayenne раптово вилетів на зустрічну смугу, де протаранив Daewoo Sens.
В автопригоді загинула ціла родина, яка везла 5-річну дитину на лікування. Дівчинка – єдина, хто вижив після зіткнення.
Відомо, що дитині зробили операцію. У неї залишився батько і братик. Родина потребує матеріальної підтримки. Таке повідомлення поширила у Фейсбук подруга родини Андріана Фундига:
Знаєте, життя така штука, що не знаєш , що саме тебе завтра чекає…
В нашій родині сталась велика біда. В один день Бог забрав 3 людей. Загинула моя кума і її батьки. Донечка куми у важкому стані в реанімації, її всього лиш 5 рочків. Мій похресник і його сестричка лишились мами, бабусі і дідуся в один день! Вони їхали на перевірку Каролінки. І по дорозі в них врізалась машина. Я немаю слів щоб передати, яку ми втрату переживаєм. Каролінці зробили операцію, видалили селізінку, у неї ще зломана ручка і ніжка.
Прошу вашої допомоги, так як зараз багато витрат. Давайте допоможемо разом!!! Я передам всі гроші батькові Кароліни…5168 7573 5754 2853 Фундига Андріана Василівна.
тел. 0664524519
Радіо Трек: НОВИНИ
5 кущів біля дому, які притягують щастя та захищають від зла: народні прикмети
Чи можна використовувати людські фекалії як добриво? Відповідь вб'є наповал
Буде для тих, хто має вдома такі долари: Нацбанк попередив про обмін валюти
Дивовижні досягнення — Водоліям, нові можливості — Дівам: гороскоп на 4 лютого
Мають захист вищих сил: яких знаків Зодіаку боялася навіть Ванга?
18-річний пасажир травмувався в ДТП на Рівненщині (ФОТО)
Біля Рівного легковик врізався в бетонну опору (ФОТО/ВІДЕО)
Витік газу з авто стався внаслідок ДТП поблизу Рівного (ФОТО)
У Рівному зіткнулися легковик і мікроавтобус (ВІДЕО)
Бізнесмена, який втрапив у смертельну ДТП, перевірили на стан алкогольного сп’яніння
У Рівному шукають вівчарку по кличці Луна. Зелений ошийник, зникла в районі Боярки 5 лютого. Номери власників: 0969732925
Біля магазина «Копійка» на розі вулиць Грушевського та Гайдамацької (колишня Струтинської) знайшли ключі. Телефонувати за номером: 0689097415
Втрачено чорну сумку - шопер з малюнком палаючий кремль в районі Автовокзалу, садок 56. В сумці були дитячий рюкзак та дитяча сумочка з іграшковим птахом папугою.