Дівчинку водій-утікач збив на пішохідному переході, - поліція

11-річна дитина переходила дорогу на зелений сигнал світлофора

У Рівному біля Покровського собору збили дитину, водій у розшуку. Про це уже повідомляв сайт Радіо Трек.

Як повідомили у поліції,

близько 15:20 на перехресті вулиць Київської (мабуть, поліцейські мали на увазі вулицю Соборну, - ред.)-Князя Володимира невідомий водій наїхав на 11-річну дівчинку, яка перебігала дорогу на зелений сигнал світлофора. Водій з місця події зник.

За попередньою інформацією водій, повертаючи праворуч з вулиці Київської (Соборної, ред.), не надав перевагу у русі та наїхав на дівчинку, яка вибігла на пішохідний перехід.

Зі слів очевидців, водій зупинився, оглянув дівчинку, яка впала, а коли та встала і пішла далі – поїхав.

Перехожі зупинили дитину та викликали їй «швидку». Медики оглядають дівчинку у лікарні та встановлюють точний діагноз.

А правоохоронці розшукують водія та транспортний засіб.

Свідки частково запам'ятали номерний знак авта. 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Ілона Радзівіл

Ілона Радзівіл

Відкрити плей-лист

У Рівному знайдено номерні знаки

Автомобільні номерні знаки BK 6513 IX , їх залишили за адресою вулиця Млинівська, 15 на території заправки. Власника просять забрати за вказаною адресою.

Загубилася вівчарка

Пропала вівчарка. Дівчинка, не агресивна, на ім'я ВЄСТА. Бачили її по вулиці Відінській біля АТБ та на площі Перемоги, навпроти магазину Ера. тел. 0964725146

Загублено світло-сірий футляр з окулярами та флешкою

Світло-сірий футляр з окулярами та флешкою загубили сьогодні близько 10:00 по маршруту: проспект Миру, 2 — площа, далі автобус №6 до вулиці Соборної (район авторемонтного заводу, РУМ). На флешці — сканкопії документів жінки та дитини. Відновити їх немає можливості. Прохання до тих, хто знайшов, зателефонувати за номером 0988834144.

Більше оголошень