Діти в школі попекли собі очі

Хімічні опіки школярі отримали внаслідок розпилення газового балончика

Трагедія сталася у п’ятницю, коли один з учнів сьомого класу спеціалізованої спортивної школи №26 під кінець уроку дістав з портфелю газовий балончик та розпилив його у класі. Внаслідок цього п`ятеро дітей потрапили в офтальмологічне відділення обласної дитячої лікарні, повідомляє речник Нацполіції Рівненщини Інна Березовська:

 

 

- 25 грудня близько 12-ї години в офтальмологічне відділення дитячої обласної лікарні з хімічними опіками очей доставили п’ятьох учнів сьомого класу однієї із шкіл Рівного. Слідчо-оперативна група, яка виїхала на місце події, встановила, що один із школярів дістав із портфеля газовий балончик і розпилив ним у класі. В результаті через 12-ти річного учня постраждали п’ятеро його однокласників. Усім їм знадобилася медична допомога.

У школі впевнені – це випадковість, і жодної умисної шкоди конкретній особі школяр не хотів заподіяти, розповідає заступник директора з навчально-виховної роботи Лілія Баганець:

 

 

- Це просто була секунда часу. Все було дуже нормально, йшов нормальний робочий урок. Коли вчитель нахилилась до журналу поставити оцінку, вона відчула в класі метушню. Коли підняла очі, то зрозуміла, що діти (ну, це все ж секунди) підбігли вже до дошки, бо десь там хтось натиснув на кнопочку балончика. Діти в суботу (знаю, що в них була гра), - вже з дітьми все абсолютно нормально, батьки знайшли між собою компроміс і порозуміння.

В лікарні кажуть, опіки були не надто серйозними, тож дітей відпустили в той же день, говорить завідувач офтальмологічного ділення Віталій Піщук:

 

- Поступили в задовільному стані вони в п’ятницю вже виписані по настояною батьків. Вони були обстежені лором, анестезіологом, офтальмологом. Хімічний опік легкого ступеня, ознак загального отруєння не виявлено і вони були виписані. На момент п’ятниці стан задовільний.

 

Сьогодні діти мають прийти в лікарню на плановий огляд. Правоохоронці провели зі школярами профілактичну бесіду. А в навчальному закладі видали наказ про розслідування нещасного випадку. Тим часом, працівники поліції також з’ясовують обставини інциденту.

 

 

Знайдено банківську картку

В районі вулиці Чорновола знайдено картку приватбанку. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:    

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Більше оголошень