Діти учасників АТО уже були у Діда Мороза

У Палаці дітей та молоді відбулося новорічне дійство з подарунками і казковими героями

Напередодні Новорічних свят Рівненський Палац дітей та молоді гостинно розкрив свої двері для малечі, чиї батьки служать українському народу та захищають рідний край від ворожої агресії на сході держави. Свято для більш ніж 200 синів і доньок учасників АТО відбулося за сприяння управління освіти Рівненського міськвиконкому.

За участю творчих колективів Рівненського палацу дітей та молоді, відомих не тільки в Україні, а й у багатьох країнах світу, дітки спочатку поринули в епоху давньої України та побували на Гоголівському ярмарку, зустріли Вакулу, який мужньо визволяв свою кохану Оксану із рук підступного Чорта, та сучасних Фіксиків. Під час виступів артистів на сцені інтенсивність дитячих аплодисментів та шквал справжніх емоцій переповнювали зал відчуттям справжнього свята.

Новорічне дійство продовжилось у великій залі з Дідом Морозом, Снігуронькою та Казковою феєю. Діти отримали смачні солодкі подаруночки від казкових героїв.

ОК «Захід» 

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Знайдено цуцика

  На території Метро знайдено цуценя рудого окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати:          

Більше оголошень