Діти на Рівненщині на смерть отруїлися чадним газом (ФОТО)

Мати залишила їх самих удома

Сьогодні о другій ночі в будинку 29-річної мешканки Рокитного спалахнув вогонь. На момент пожежі їхньої матері не було вдома, повідомляє прес-служба Нацполіції Рівненщини.

У будинку проживає подружжя та їхні двоє дітей: п’яти- та чотирічний сини. Того вечора 38-річний батько через сварку з дружиною поїхав до матері, яка проживає у цьому ж селищі.

Жінка залишила своїх дітей та пішла з дому у власних справах, замкнувши їх у будинку. Тіла хлопчиків знайшли під ліжком у спальні. Попередня причина смерті малолітніх - отруєння чадним газом.

Пожежа розпочалася з кухні, де розташована піч, із якою діти бавилися без нагляду. Тож полум’я знищило усе приміщення та частково спальню.

Поліцейські розпочали досудові розслідування за фактами загибелі дітей і злісного невиконання батьківських обов’язків.

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Влад Пєрязєв

Влад Пєрязєв

Знайдено панель від багажника автомобіля

Біля ТРЦ «Арена» знайдено панель від багажника легкового автомобіля.  З вигляду панелі видно, що автомобіль невеликих розмірів.   

Знайдено технічний паспорт на прізвище Садовець

Під час розмитнення авто знайдено технічний паспорт на Volkswagen ВК 3109 ВВ.  На прізвище Садовець Олена Валеріївна, Гощанський р-н.   

Знайдено посвідчення дитини з багатодітної сім’ї на прізвище Антонюк

Посвідчення дитини з багатодітної сім’ї, яке належить Антонюку Богдану Сергійовичу, знайшли у Рівному. Дата видачі 17 січня 2019 р.  

Більше оголошень